Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

sobota, 30 kwietnia 2016

Wstępujcie w szeregi monarchistyczno-narodowego Ruchu Christus Rex!

    RUCH CHRISTUS REX - już sama nazwa wskazuje, kim jesteśmy i kim się czujemy. Jesteśmy Tradycyjnymi Katolikami, Monarchistami i Nacjonalistami, dla których społeczne panowanie naszego Pana Jezusa Chrystusa jest sprawą najważniejszą. To dzięki Boskiej osobie Chrystusa Króla skarlałe w swej bezczynności serca i dusze Polaków na powrót obudzą się do czynu.

  Musimy wyłonić elity zdolne siłą swych decyzji płynących z ogarniętego Wiarą serca przywrócić Polakom ich dumę z przynależności do Narodu Polskiego! Narodu ongiś bohaterskiego i dumnego, dziś niepotrafiącego zrzucić jarzma okupacji obcych nam kulturowo „elit”.

   Materialistyczne jarzmo narzucone przez banksterów Narodom Chrześcijańskiej Europy musimy obalić i zniszczyć, zastępując je współpracą Wolnych Narodów pod duchowym przewodnictwem Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

JEŻELI NIE MY - TO KTO?
JEŻELI NIE TERAZ - TO KIEDY?

  Niech naszym drogowskazem stanie się zawołanie średniowiecznych Rycerzy Krzyżowych: 
  
BÓG TAK CHCE!

 RUCH CHRISTUS REX - ARYSTOKRACJA DUCHA!