Kolejne młode, europejskie życie zostało odebrane przez afrykańskich imigrantów. Tym razem w Narbonne we Francji 17 letni Louis padł ofiarą nastoletnich zwyrodnialców imigranckiego pochodzenia.
Młody Francuz został zwabiony przez sprawców na lokalny plac budowy, po czym brutalnie skatowany i pozostawiony na pastwę losu. Dopiero następnego ranka pobitego i nieprzytomnego chłopaka odnaleźli pracownicy firmy budowlanej, którzy wezwali pomoc. Trzy dni po przewiezieniu do szpitala, w wyniku odniesionych obrażeń nastolatek zmarł. Całe zajście i bestialskie pobicie sprawcy uwiecznili na filmie, na którym widać, że dobrze się bawią kopiąc i uderzając po głowie nieprzytomnego już Louisa.
Francuska policja zatrzymała pięciu podejrzanych imigranckiego pochodzenia w wielu od 16 do 19 lat, z czego trzech jest nieletnich, więc prawdopodobnie francuski wymiar sprawiedliwości obejdzie się z nimi bardzo łaskawie.
To już kolejny w ostatnim czasie przykład brutalnej napaści ze strony obcych etnicznie imigrantów i kolejne zabrane życie. Stary kontynent zalany przybyszami z krajów trzeciego świata, opętany polityką multikulti, każdego dnia ponosi ofiarę, a europejskie elity codziennie składają życia rdzennych, białych mieszkańców na ołtarzu poprawności politycznej. Jak długo będziemy jeszcze tolerować upadek naszego kontynentu? Jak długo jeszcze potrwa to szaleństwo? Ile niewinnej krwi zostanie jeszcze przelane w imię chorej polityki?
Justice pour Louis!