Cytaty

KONTRREWOLUCJA*MONARCHIA NARODOWA*KORPORACJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RCR - PRO FIDE, REGE ET PATRIA!


Si Deus Nobiscum quis contra nos - Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

UNIWERSALIZM KATOLICKI KONTRA ATEISTYCZNY GLOBALIZM


MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do obalenia obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny (będąc w rzeczywistości Kontrrewolucją)

WALCZYMY NAJPIERW O POLSKĘ WOLNĄ A PÓŹNIEJ WIELKĄ! Z BOGIEM ZA KRÓLA I OJCZYZNĘ!

niedziela, 26 kwietnia 2015

Kolejny systemowy kandydat

   Skoro już wiemy, (...) że skundlone polskie media takiej wiedzy Polakom nie dostarczą, spróbuję te media wyręczyć, „prześwietlając” (cząstkowo) kandydata na prezydenta RP, pana Dudę.
Żona kandydata Dudy (pani  Agata Kornhauser-Duda) to córka żydowskiego poety Juliana Kornhausera. Jak podaje Wikipedia, jest to „jeden z najbardziej znanych przedstawicieli poetyckiej Nowej Fali z lat 70. XX wieku”.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Duda

Oto próbka poezji teścia pana Dudy:

„A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,
żeby pana swego, Seweryna Kahane,
zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!
[…]
Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.”

( http://culture.pl/pl/artykul/dajmy-na-to-kornhauser )

Czy informacje o żydowskich powiązaniach rodzinnych kandydata Dudy są dla polskich wyborców istotne, czy też nie? Czy informowanie o takowych powiązaniach rodzinnych jest objawem antysemityzmu, czy też może podstawowym obowiązkiem dziennikarzy w demokratycznym systemie politycznym?
Przypominam, że rząd Izraela i Światowy Kongres Żydowski  zgłaszają wobec Polski bezpodstawne roszczenia finansowe w kwocie 65 miliardów dolarów (za mienie żydowskie pozostawione w Polsce).
Czy przyszły prezydent III RP, pan Duda  (mający rodzinne powiązania żydowskie) odrzuci te bezprawne, aroganckie żądania, czy też wzorem swego poprzednika, będzie się z Żydami potajemnie układał, o czym jakiś czas temu informował tygodnik „W sieci”?  Jaki wpływ  na postępowanie obecnego prezydenta mają jego żydowskie powiązania rodzinne ze strony żony?  Jaką mamy gwarancję, że jego następca o podobnych powiązaniach rodzinnych będzie działał w interesie Polski i jej obywateli, a nie międzynarodowego syjonizmu?

Autor: wladek chicago (zredagowany przez: Michał Antosiewicz)

Za: http://wirtualnapolonia.com/2015/03/09/zamienil-stryjek-siekierke-na-kijek-czyli-duda-prezydentem/