Cytaty

* INTEGRALNY RZYMSKI KATOLICYZM * NACJONALIZM INTEGRALNY * NARODOWY SOLIDARYZM * UNIWERSALIZM * KONTRREWOLUCJA NARODOWA * EUROPA WOLNYCH NARODÓW *

PRZECIWKO KOMUNIZMOWI I KAPITALIZMOWI! ZA NARODOWYM PAŃSTWEM KORPORACYJNYM!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX
codziennik internetowy (wydarzenia - relacje - artykuły)

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

wtorek, 5 czerwca 2018

“Chcemy wyboru ws. szczepień naszych dzieci”. Liczna manifestacja przeszła ulicami Warszawy

https://medianarodowe.com/wp-content/uploads/2018/06/stopnop-613x445.jpg 
W sobotę ulicami Warszawy przeszli liczni przeciwnicy obowiązkowych szczepień.

      Protest przeciw szczepieniom został zorganizowany w Warszawie przez stowarzyszenie STOP NOP. Marsz przeciwników szczepień ruszył po godz. 12 z ronda Romana Dmowskiego, przeszedł jedną z głównych ulic – Marszałkowską – i dotarł pod budynek Kancelarii Premiera. Hasło sobotniego zgromadzenia brzmiało “Wolność i zdrowie”, bo jego uczestnicy sprzeciwiają się szczepieniom obowiązkowym.

Uczestnicy protestu domagają się zniesienia obowiązku szczepień dzieci. Chcą, by były one dobrowolne.
Podobne protesty i marsze odbywają się dziś także we Włoszech, Francji i Australii.

Według Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP ryzyko powikłań powinno oznaczać możliwość podjęcia decyzji, czy szczepić dzieci. Organizacja zbiera podpisy pod projektem o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.
– Jestem na proteście, bo moje dzieci zostały skrzywdzone przez szczepienia mówiła Wioleta Kolasińska-Sosińska, uczestniczka protestu.
– Syn ma powiększone węzły chłonne, wzmożone napięcie mięśniowe, bardzo późno zaczął chodzić, mówić, późno zaczął się rozwijać w porównaniu do swojej siostry bliźniaczki. Była urodzona jako drugi bliźniak, była słabsza, a jednak to jego szczepienia opóźniły w rozwoju – powiedziała.