Cytaty

* INTEGRALNY RZYMSKI KATOLICYZM * NACJONALIZM INTEGRALNY * NARODOWY SOLIDARYZM * UNIWERSALIZM * KONTRREWOLUCJA NARODOWA * EUROPA WOLNYCH NARODÓW *

PRZECIWKO KOMUNIZMOWI I KAPITALIZMOWI! ZA NARODOWYM PAŃSTWEM KORPORACYJNYM!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX ORAZ RUCHU NARODOWO-RADYKALNEGO

Codziennik internetowy (wydarzenia - relacje - artykuły)

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

czwartek, 7 czerwca 2018

W Głogowie odbył się pogrzeb Pawła Chruszcza


       Dzisiaj (5 czerwca br. - przyp. redakcji RCR) setki głogowian i przybyłych specjalnie na uroczystość pogrzebową działaczy narodowych pożegnało Pawła Chruszcza – zamordowanego w ubiegłym tygodniu radnego tego miasta, byłego członka Młodzieży Wszechpolskiej, Ruchu Narodowego a ostatnio Endecji.

Msza święta rozpoczęła się o godz. 14 w kościele pw. św. Klemensa przy ul. Sikorskiego, a potem trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz przy ul. Legnickiej.

42-letni Paweł Chruszcz zaginał w środę po południu. Wyszedł z domu do pracy i od tej pory kontakt z nim się urwał.
W nocy ze środy na czwartek policja i straż pożarna przeszukiwała polne drogi i lasy w okolicach Jerzmanowej i Smardzowa. Jego zwłoki znaleziono w lesie w czwartkowe popołudnie. Jak wynika ze wstępnej opinii biegłych, przyczyną zgonu było uduszenie poprzez powieszenie. Wiadomo, że radny zajmował się lokalnymi aferami.

Na polecenie zastępcy Prokuratora Generalnego Krzysztofa Sieraka postępowanie przygotowawcze dotyczące śmierci Pawła Chruszcza prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Głogowie zostało przekazane do dalszego prowadzenia Prokuraturze Okręgowej w Legnicy ze względu na publiczną funkcję sprawowaną przez zmarłego. Sprawa ta zostanie również objęta nadzorem służbowym Prokuratury Krajowej.