Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

sobota, 24 stycznia 2015

Noworosja: najnowsze informacje

* Szef Rządu Donieckiej Republiki Ludowej Aleksander Zacharczenko oświadczył, że w DRL będzie obowiązywać kara śmierci za najcięższe przestępstwa.

*   W dniu 23.01.15 Szef Rządu Donieckiej Republiki Ludowej Aleksander Zacharczeńko zaapelował do Ukraińców, aby Ci zgłaszali się po odbiór ciał swoich żołnierzy. Zdaniem Szefa Rządu, podczas ostatnich kilku dni zginęło co najmniej stu żołnierzy ukraińskich i liczba ta stale rośnie, natomiast wojska ukraińskie prowadzą politykę ukrywania strat własnych, co jest widoczne na przykładzie lotniska, gdzie wciąż są odkrywane nowe zwłoki pod gruzami, w ten sposób ukraińscy propagandziści stworzyli mit „cyborgów”.
Zacharczenko powiedział, że bardzo dobrze wie o kremowaniu ciał ukraińskich żołnierzy: „co wam dadzą zamiast waszych synów? Garść popiołu” dlatego polecił, aby gromadzić dokumentacje o poległych żołnierzach wojsk pro-kijowskich i udzielać wszelkiej pomocy rodzinom poległych w odzyskaniu ciał swoich córek i synów.
Zacharczenko dał w ten sposób po raz kolejny powtarzanemu przez siebie zdaniu, że powstańcy „ nie walczą z Ukraińcami, ale walczą o woją ziemię”

*   Wojska Donieckiej Republiki Ludowej wyzwoliły osadę Czerwony Partyzant. W osadzie tej stacjonowały wojska zmechanizowane, oraz oddziały Prawego Sektoru, a sama miejscowość służyła ukraińskiej artylerii do ostrzału Janisowatej.

*     Biuro prasowe Rinata Achmetowa oświadczyło, że na terenie Donbasu rozpoczną pracę specjalni wolontariusze, których zadaniem będzie wyszukiwanie dzieci rannych wskutek działań wojennych, a następnie kierowanie ku nim pomocy, także w rehabilitacji.

*       „Nasze wojska próbują przełamać front w rejonie Debalczewa, jednak przeciwnik przeszedł również do kontrataku. Wczoraj w nocy nasze wojska przeszły do obrony w rejonie Piaski, gdzie rozpoczeło się uderzenie wojsk ukraińskich. Nasze natarcie na Popasnaja utkneło w miejscu. W Debalczewie w akcie paniki, ATO-wcy aresztowali debalczewskiego burmistrza podejrzewając go o sympatyzowanie z powstaniem. Z Dniepropietrowska i Charkowa ruszyły ukraińskie rezerwy, mieszkańcy Artemowska, Krasnoarmiejska, Kramatorska i Konstantynowki informują, że widzieli przejeżdżające kolumny techniki wojskowej”

Za:  http://novorossia.today