Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

poniedziałek, 12 stycznia 2015

Śmierć wrogom Ojczyzny - SĄDŹCIE NAS A NIE ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH!

   Brońmy Żołnierzy Wyklętych, których prokuratura w Białymstoku oskarża o to że popełniali przestępstwo! Prokuratura w Białymstoku prowadzi postępowanie w prawie noszenia emblematów Narodowego Zjednoczenie Wojskowego przez uczestników Podlaskiego Rajdu Szlakiem 5. Wileńskiej Brygady AK. Chodzi o naszywki „Śmierć wrogom Ojczyzny” oraz wizerunek trupiej czaszki noszone przez żołnierzy Pogotowie Akcji Specjalnej Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Materiałem dowodowym dla prokuratury są zdjęcia z rajdu zamieszczone na fejsbukowym profilu NARODOWA HAJNÓWKA.
W poniedziałek 12 stycznia w tej prawie był przesłuchiwany Bogdan Łabędzki, organizator rajdu i prezes Stowarzyszenia Historycznego im Danuty Siedzikówny „Inki”. Policja wypytywała Bogdana o to czy celem rajdu jest szerzenie nienawiści, jaki jest status prawny Romualda Raja(!!!), kto jest producentem koszulek rajdowych itp.
Zarzuty postawiono tak naprawdę Żołnierzom Wyklętym, bo prokuratura twierdzi, ze uczestnicy rajdu pochwalali popełnienie przestępstwa :
art. 255 § 3 KK - Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Ponadto sprawa toczy się z:
art. 256 § 1 Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
art. 256 §2 Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.
Musimy stanąć do walki o Żołnierzy Wyklętych dlatego wzywamy do wysyłania mailem i pocztą zwykłą swoich zdjęć w koszulkach z napisem Śmierć wrogom Ojczyzny” w takiej formie jak na mundurach nosili żołnierze NZW lub z naszywką na ubraniu o tej samej treści (albo z kartką). Maile wysyłamy na adres : z-ca Prokuratora Rejonowego Bartłomiej Żakowski Prokuratura Rejonowa Białystok Południe ul. Adama Mickiewicza 103
15 - 950 Białystok lub na adres email:
sekretariat.poludnie@bialystok.po.gov.pl z zaznaczeniem, ze list jest kierowany do prok. Żakowskiego.

Za:  https://www.facebook.com/events/779112748848077/?ref_newsfeed_story_type=regular