Cytaty

KONTRREWOLUCJA*MONARCHIA NARODOWA*KORPORACJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RCR - PRO FIDE, REGE ET PATRIA!


Si Deus Nobiscum quis contra nos - Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

UNIWERSALIZM KATOLICKI KONTRA ATEISTYCZNY GLOBALIZM


MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do obalenia obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny (będąc w rzeczywistości Kontrrewolucją)

WALCZYMY NAJPIERW O POLSKĘ WOLNĄ A PÓŹNIEJ WIELKĄ! Z BOGIEM ZA KRÓLA I OJCZYZNĘ!

środa, 21 stycznia 2015

Noworosja: Raport z frontu

    Działania zbrojne na noworosyjskim froncie nie ustają. Sytuacja na terenie donieckiego lotniska nie uległa    zasadniczej zmianie: całość jego terenu jest kontrolowana przez powstańców, podobnie jak miejscowość Pieski, zaś próby ich odbicia przez Ukraińców - odpierane. W okolicy aeroportu do niewoli dostało się w sumie 24 ukraińskich jeńców, w tym jeden w stopniu podpułkownika - dowódca ukraińskiej 93. brygady.
Noworosyjscy obrońcy miejscowości Gorłowka odparli cztery ataki nieprzyjaciela, niszcząc przy tym jeden bojowy wóz piechoty. Cała miejscowość znajduje się pod bardzo intensywnym ostrzałem ukraińskiej artylerii.
Pod Mariupolem siły zbrojne Noworosji umocniły swoje pozycje. W tym rejonie powstańcy dysponują przewagą liczebną i sprzętową, zaś garnizon przeciwnika w mieście wykazuje oznaki zdemoralizowania.

(Na podst. RusVesna.su, DNR-News.com)
Za: http://xportal.pl/?p=18794