Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

wtorek, 8 maja 2018

Izraelski minister: Możemy zabić Assada. To będzie jego koniec!


      Izraelski minister zagroził dzisiaj, że państwo żydowskie może zabić prezydenta Syrii Basszara al-Assada, jeśli jego rząd nie przeszkodzi siłom irańskim w przeprowadzeniu ewentualnych ataków na Izrael z jego terytorium.

Juwal Steinitz jest obecnie ministrem infrastruktury narodowej, w latach 2013–2015 był ministrem wywiadu. Wraz z senatorem Jonem Kylem jest współprzewodniczącym połączonej komisji obrony Knesetu i Kongresu Stanów Zjednoczonych. Od 1999 r. sprawuje nieprzerwanie mandat posła do Knesetu z listy Likudu.

Liderzy Islamskiej Republiki Iranu obiecali odpowiedzieć na kilka ostatnich izraelskich ataków w Syrii, które zabiły co najmniej siedmiu członków Korpusu Strażników Rewolucji Iranu.

– Jeśli Assad nadal będzie pozwalał Irańczykom działać z syryjskiej ziemi, powinien wiedzieć, że podpisał swój własny wyrok śmierci i że to będzie jego koniec. Obalimy jego reżim – powiedział serwisowi Ynet Yuval Steinitz.
– Assad nie może siedzieć spokojnie w swoim pałacu i rehabilitować swojego reżimu, pozwalając Syrii na przekształcenie się w bazę do ataków na Państwo Izrael. To bardzo proste – powiedział Steinitz.

Później wydał oświadczenie wyjaśniające, że nie była to opinia oficjalna, a on „wyraził swój osobisty pogląd”.

Żródło: timesofisrael.com

Za: http://dzienniknarodowy.pl/izraelski-minister-mozemy-zabic-assada-bedzie-koniec/