Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

piątek, 4 maja 2018

Niepełnosprawne dzieci nadal bez ochrony – posłanko Borys-Szopa nie godzimy się na to!


https://zycierodzina.pl/wp-content/uploads/2018/05/30785113_973810126120599_881203156_n.jpg
      W poniedziałek 30 kwietnia na Rynku w Katowicach odbyła się pikieta antyaborcyjna. W ten sposób wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina rozpoczęli akcję informacyjną, dotyczącą działań posłanki Bożeny Borys – Szopy (Prawo i Sprawiedliwość - przyp. Redakcji RCR) w sprawie obrony życia. Wszystko po to, by mieszkańcy województwa mieli świadomość, iż projekt #ZatrzymajAborcję jest blokowany przez Przewodniczącą w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. W tym czasie każdego dnia w procedurze aborcji ginie kolejnych 3 dzieci. 

Kilkanaście osób rozstawiło banery antyaborcyjne, na których obok zabitego dziecka widniało zdjęcie Przewodniczącej. Przez megafon kilkakrotnie odczytano list otwarty skierowany do polityk. Przypomniano w nim program Prawa i Sprawiedliwości, który zakłada między innymi ochronę życia od poczęcia oraz odrzucenie eutanazji, jako ochronę godności każdego człowieka, obronę jego elementarnych praw! W liście zaznaczono, że lekceważony jest głos 850 tysięcy Polaków. Wszystkie te osoby czekają na dalsze procedowanie projektu w Sejmie, a aktualnie zablokowano go w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

Wydarzenie spotkało się ze sporym zainteresowaniem ze strony przechodniów. Wyrażano nie tylko gesty poparcia lub sprzeciwu. Wiele osób podeszło by porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej lub przedstawić swój punkt widzenia. Niektórzy z naszych rozmówców byli zaskoczeni, że sprawa dotyczy tej właśnie posłanki i byli zniesmaczeni jej postawą. Zgadzamy się z tym, przecież chodzi o ludzkie życie! Jak najszybsze zapewnienie prawnej ochrony dzieciom w łonach ich matek jest najpilniejszą sprawą.

Będziemy nadal bacznie obserwować poczynania polityków przetrzymujących projekt w komisji oraz informować o nich społeczeństwo. Kolejne akcje w miastach leżących w okręgu wyborczym posłanki Bożeny Borys – Szopy odbędą się już niebawem, będziemy o nich na bieżąco zawiadamiać.