Cytaty

* INTEGRALNY RZYMSKI KATOLICYZM * NACJONALIZM INTEGRALNY * NARODOWY SOLIDARYZM * UNIWERSALIZM * KONTRREWOLUCJA NARODOWA * EUROPA WOLNYCH NARODÓW *

PRZECIWKO KOMUNIZMOWI I KAPITALIZMOWI! ZA NARODOWYM PAŃSTWEM KORPORACYJNYM!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX
codziennik internetowy (wydarzenia - relacje - artykuły)

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

wtorek, 4 września 2018

Facebook cenzuruje zdjęcia z manifestacji pro life i blokuje konto Bawera Aondo-Akaa

Facebook cenzuruje zdjęcia z manifestacji pro life i blokuje konto Bawera Aondo-Akaa      Amerykański portal społecznościowy po raz kolejny dopuścił się cenzury. Tym razem usunął ze swoich stron zdjęcia należące do działacza pro life dr. Bawera Aondo-Akaa. Fotografie zostały zamieszczone na profilu prywatnym, a także publicznym. Co więcej, oba te konta zostały zablokowane.

Najpopularniejszy serwis społecznościowy przyzwyczaił nas już do swoich „standardów” i bardzo częstego cenzurowania treści katolickich lub prawicowych. Dotychczas Facebook usuwał patriotyczne zdjęcia, profile, a także wydarzenia mające charakter sprzeciwu wobec promocji homoseksualizmu. Tym razem posunął się jednak o wiele dalej. Obiektem cenzury stały się zdjęcia z manifestacji w obronie życia.

„Współorganizowałem pikietę antyaborcyjną z fundacją PRO Prawo do Życia i jak zawsze po takim wydarzeniu wkleiłem zdjęcie na mój publiczny profil i pierwszy raz mi się zdarzyło, że Facebook zablokował oba moje konta, czyli to prywatne i publiczne” – powiedział w rozmowie z portalem tysol.pl dr Bawer Aondo-Akaa. Działacz pro life zwraca uwagę, że Facebook ocenzurował nie tylko zdjęcia, ale także zablokował oba profile, z których korzystał.

Aondo-Akaa podkreśla, że „Facebook robi nagonkę na wszystkie osoby konserwatywne”. „Oprócz fundacji PRO Prawo do Życia byli tam również działacze ONR, może stąd ta blokada. Może potraktowali nas jako faszystów, co nie jest prawdą. Facebook robi nagonkę na wszystkie osoby konserwatywne. Dziwi mnie to, bo nikogo nie obraziłem, nie napisałem nic wulgarnego, tylko pokazałem prawdę czym w istocie jest haniebne mordowanie dzieci” – tłumaczy obrońca życia.

 Źródło: tysol.pl