Cytaty

* INTEGRALNY RZYMSKI KATOLICYZM * NACJONALIZM INTEGRALNY * NARODOWY SOLIDARYZM * UNIWERSALIZM * PRZEŁOM NARODOWY * EUROPA WOLNYCH NARODÓW *

PRZECIWKO KOMUNIZMOWI I KAPITALIZMOWI! ZA NARODOWYM SOLIDARYZMEM PAŃSTWA!

PORTAL PUBLICYSTYCZNY:

* INSTYTUTU N-R CHRISTUS REX

* RUCHU NARODOWO-RADYKALNEGO

Codziennik internetowy (wydarzenia - relacje - artykuły)

PRZEŁOM NARODOWY - jest to projekt polityczny łączący w sobie ideę hierarchiczną z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny i trwały

wtorek, 25 września 2018

Oświadczenie anty PIS

Dlaczego PIS (i jej liderzy) jest organizacją antypolską?

1. Udział w zdradzieckich tzw. „obradach okrągłego stołu” w 1989 roku – Magdalenka (komuniści władzy nie oddali, tylko się nią podzielili ze swoimi ludźmi z tzw. opozycji).
2. Akceptacja ciągłości prawnej z PRL (konstytucja, długi zagraniczne, zobowiązania itd.) – brak niepodległości Polski od roku 1939, obecnie tzw. PRL-bis.
3. Nierozliczenie zbrodniarzy komunistycznych (np. sprawa prawdziwych zabójców ks. Jerzego Popiełuszki).
4. Politycy obecnego PiS (PC, AWS itp.) wspólnie z tzw. neo-Solidarnością (zarejestrowaną w 1989 roku za zgodą komunistów) pozwolili na rozkradzenie majątku narodowego po roku 1989 – udział w rządach okrągłostołowych. Nie zrobili nic, żeby powstrzymać pauperyzację społeczeństwa polskiego. W rezultacie nastąpiła emigracja ponad 5 mln młodych zdolnych Polaków.
5. Podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego tzw. Traktatu Lizbońskiego – faktyczna utrata suwerenności państwowej.
6. Wstrzymanie przez Lecha Kaczyńskiego ekshumacji w Jedwabnem co doprowadziłoby do potwierdzenia, że to zbrodnia niemiecka.
7. Utrzymywanie Polski w strukturach antychrześcijańskiej i masońskiej Unii Europejskiej oraz zbrodniczego NATO (podległość państwowa).
8. Sprowadzenie okupacyjnych wojsk amerykańskich na terytorium Polski.
9. Przyzwolenie na mordowanie dzieci nienarodzonych (aborcja) – torpedowanie kolejnych społecznych wniosków w obronie życia składanych w Sejmie.
10. Sprowadzenie do Polski obywateli Ukrainy (przeszło 2 mln osób) – Polonia na Wschodzie skazana na zapomnienie.
11. Popieranie obcej i wrogiej Polsce Ukrainy (polityka zagraniczna) – m.in. duża pomoc finansowa z pieniędzy polskich podatników.
12. Niedomaganie się przeprosin i zadośćuczynienia od rządu Ukrainy za Zbrodnię Wołyńską (okrutny mord na ok. 200 000 Polaków).
13. Popieranie i promowanie Izraela i Żydów w ogólności.
14. Pozwolenie na dyktat banksterów i korporacji (chory kapitalizm).
15. Pozwolenie na sprowadzanie do Polski coraz większej liczby islamskich imigrantów.
16. Prowadzenie zabójczej dla Polski polityki zagranicznej (m.in. uznanie odłączenia Kosova od Serbii, popieranie jawnie wojennej i agresywnej polityki USA).

Tomasz Jazłowski
Instytut Narodowo-Rojalistyczny Christus Rex