Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

piątek, 6 lipca 2018

8 lipca - Wszyscy na Jasną Górę!


          Istnieją środowiska, które domagając się dla siebie nieograniczonej tolerancji, nie mają tej tolerancji dla nikogo innego. Bez zahamowań depczą tradycyjne wartości i obrażają uczucia religijne, a reakcje na swoje prymitywne zachowania obrzucają hasłami w stylu totalitarnym.

Środowiska te sięgają coraz dalej, po coraz to więcej, z coraz większą bezczelnością i zuchwałością. Ubliżają nam powołując się na demokrację, dążąc jednocześnie do narzucenia nam swojej dyktatury. Tym razem pokusili się o zadeptanie jednego z naszych najświętszych miejsc, dlatego odpowiedź musi być stanowcza.

8 lipca, środowiska lewicowe zamierzają przeprowadzić tzw "Marsz Równości" przez Częstochowę, od pl. Daszyńskiego aż na Błonia Jasnogórskie. Homoseksualiści zapowiedzieli, że "pozdrowią" Paulinów. Sądząc po wszystkich tego typu wydarzeniach, będzie to jedna wielka, wulgarna profanacja.
Dlatego też zapraszamy wszystkich katolików, do stanięcia na przeciw cywilizacji śmierci, której jedynym celem jest zniszczenie świata, jaki znamy. W tym symbolicznym miejscu, u stóp Jasnej Góry, stańmy po raz kolejny do bitwy, która może odmienić losy cywilizacyjnej wojny, w jaką zostaliśmy wplątani. 8 lipca zameldujcie się na Reducie Niepokalanej!

Organizator:
Fundacja Pro - Prawo do Życia

Współorganizatorzy::
Obóz Narodowo-Radykalny
Częstochowa w obronie tradycyjnych wartości rodziny
Prawica Rzeczypospolitej
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Częstochowskiej

Organizatorzy zastrzegają, że działania uczestników zgromadzenia niezgodne z ustawą o zgromadzeniach (np. użycie pirotechniki) czy w ogóle z obowiązującym w Polsce prawem, nie będą tolerowane, a każdy ich przejaw będzie zgłaszany służbom porządkowym.

OBRONA JASNEJ GÓRY 2018

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Mamy wreszcie ogólny ogląd tego, co będzie się działo w Częstochowie 8 lipca. Homoseksualiści planowali zorganizować przemarsz przez główną arterię Częstochowy- Aleję Najświętszej Maryi Panny. Na szczęście nie uda im się to bez przeszkód, dzięki społeczności Częstochowa w obronie tradycyjnych wartości rodziny. Ludzie ci zarejestrowali masę zgromadzeń w całym Śródmieściu, uniemożliwiając bezkolizyjne przejście Marszu Równości.

Środowiska LGTBQSDFGAEGAERH planowały swój przemarsz przeprowadzić przez miasto w godzinach 16:00 - 20:00 by ostatecznie dojść pod Jasną Górę, jednak w związku z powyższym, musiały ustąpić. Jedyną opcją jaka im została, to rozbicie parady na dwa odcinki unikające placów Daszyńskiego i Biegańskiego. Pierwszy został zaplanowany na godziny 10:00 - 12:00, a drugi 12:00 - 14:00.

Pierwszą z blokad, jaką homoseksualiści będą musieli jakoś ominąć, będzie wydarzenie Rodzina Siłą narodu, organizowane właśnie przez grupę Częstochowa w obronie tradycyjnych wartości rodziny. Blokada ta będzie miała charakter narodowo-kibicowski i będzie się mieściła dokładnie pomiędzy tymi dwoma odcinkami, którymi będą szli homoseksualiści.

W związku ze zmianami, także my byliśmy zmuszeni przesunąć godziny naszej blokady. Reduta Niepokalanej zaczyna się od 12:00 i mamy prawo pozostać na swoim stanowisku do 21:30.

Sądzimy, że kluczowym okresem dla Reduty Niepokalanej będzie czas między 12:00 a 16:00, kiedy to będziemy się wspólnie modlić w intencji przebłagalnej za grzech sodomski na terytorium Polski, z prośbą o nawrócenie homoseksualistów i ludzi utwierdzających ich w grzechu oraz, jeśli Marsz Równości by się nie odbył z rozmaitych przyczyn, w intencji dziękczynnej za tryumf Niepokalanego Serca Maryi.

Reduta Niepokalanej będzie miała charakter maryjny, a zatem będzie wydarzeniem religijnym. Dlatego też zachęcamy do zabierania ze sobą flag narodowych, maryjnych i kościelnych, a także świętych obrazków i relikwii i soli egzorcyzmowanej, jeśli ktoś posiada.

Oczywiście mamy świadomość, że nie każdy będzie mógł z nami być cały dzień, dlatego zachęcamy do uczestniczenia przynajmniej częściowego. Przy czym najważniejsza będzie część od 12:00 - 16:00.
Harmonogram podamy niebawem. Z Panem Bogiem i do zobaczenia na Reducie!