Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

wtorek, 3 lipca 2018

Skandal w Opolu. Działacze pro-life skazani w pokazowym procesie


        Sąd Rejonowy w Opolu przychylił się do zdania oskarżyciela posiłkowego ( członka partii Razem, Michała Sorgowickiego) i wyznaczył karę grzywny w wysokości 2 tysięcy złotych dla każdej z osób biorących udział w pikietach pro-life pod opolskim Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu, które miały miejsce : 08 IV 2017 oraz 20 X 2017r. Partii Razem nie spodobały się banery ukazujące prawdę na temat aborcji. Jak zapowiada pełnomocnik oskarżonych – będzie odwołanie od wyroku sądu.

Kolejni członkowie fundacji otrzymali już od jak zawsze „aktywnej” policji pouczenia i zarzutu z tego samego paragrafu za to samo. Otuchy oskarżonym dodaje fakt iż opolska policja jest wśród mieszkańców Opola powszechnie znienawidzona i nieszanowana.

Wyrok ten stanowi groźny precedens w polskim orzecznictwie. Po raz pierwszy za pomocą kary grzywny podjęto próbę zakneblowania obrońców życia, pokazując jednocześni iż prawda , wolność słowa i przekonań, to martwy zapis w Konstytucji i innych aktach prawnych. Powołując się na ten haniebny wyrok lewicowo-liberalni, a także w pełni dyspozycyjni totalnej opozycji sędziowie będą mogli odtąd torpedować i niszczyć bezkarnie polski ruch Pro-Life.

Kazus ten stanowi niekwestionowane zagrożenia dla całego funkcjonowania mechanizmów obrony ludzkiego życia w Polsce.

Szereg kontrowersji budzi postawa sędziego Zdzisława Niklasińskiego. On to nie po raz pierwszy orzeka po myśli partii Razem. Jego obiektywizm i niezawisłość w oczach przeciętnego obywatela jawi się jako kpina, a rzetelność jego jest zerowa.

Cóż, nawet „nadzwyczajna kasta ludzi” nie powinna czuć się bezkarna, a działaniom Pana sędziego powinny przyjrzeć się odpowiednie służby. Jak to się dzieje w państwach prawa.

Członkowie partii Razem uważają, że kara wymierzona w działaczy pro-life skutecznie odstraszy setki wolontariuszy biorących udział w całym kraju w akcjach przeciwko aborcji.
Nic bardziej mylnego! Opolska komórka fundacji już dzisiaj planuje kolejne pikiety, podobnie jak oddziały fundacji w kilkudziesięciu miastach Polski.

Warto zaznaczyć iż wśród skazanych w opolskim procesie są także działacze Ruchu Narodowego, Młodzieży Wszechpolskiej i ONR.

Nie mogąc dopuścić do mengelizacji życia i debaty publicznej w Polsce, każdy kto posiada odrobinę honoru i przyzwoitości powinien wziąć udział w obronie działaczy pro-life, gdyż obecnie znalezi się w ogniu krzyżowym ataków środowisk lewic owo-liberalnych, które szczerze nienawidzą wszelakich przejawów normalności i cywilizacji.

Skutki działań ich pobratymców zapisane są krwią na cmentarzach całego świata. Wszakże marksizm pochłonął ponad 100 mln ofiar, a ciągle spragniony jest krwi.
O wszelkich postępach w sprawie informować będzie nowy górnośląski portal 4 Powstanie – 4P- Media Regionalne. Zapraszamy do śledzenia jego profilu na FB!

Poniżej link do profilu donosiciela, a jednocześnie oskarżyciela posiłkowego w sprawie: Michał Sorgowicki pochodzi z Sieradza, obecnie pracuje jako weterynarz w Opolu.

Gorąco prosimy wszystkich czytelników o próby wytłumaczenia temu człowiekowi, że w cywilizowanym państwie prawa nie ma miejsca na mordowanie nienarodzonych.

Bartłomiej Czuchnowski – członek rady politycznej Ruchu Narodowego
Michał Maliński – redaktor naczelny IV Powstanie – 4P- Media Regionalne