Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

wtorek, 10 lipca 2018

Andruszkiewicz głosował za zdemolowaniem ustawy o IPN. Internauci są dla niego bezlitośni

Znalezione obrazy dla zapytania andruszkiewicz     Były prezes Młodzieży Wszechpolskiej i równie były narodowiec pomimo młodego wieku posiadł już umiejętność szybkiej zmiany poglądów, przechodząc kolejne szczeble politycznej kariery – wzorując się najwidoczniej na niejakim Michale Kamińskim, który obecnie jest „europejskim demokratą” (zaczynał jednak w Narodowym Odrodzeniu Polski).

Po prześlizgnięciu się przez Kukiz’15, Endecję na razie zaczaił się w Wolnych i Solidarnych. Widać jednak usilne starania o przyjęcie do Prawa i Sprawiedliwości, gdyż młody poseł głosuje jak najwierniejszy wyznawca Jarosława Kaczyńskiego: a to za 100 mln złotych na cmentarz żydowski, a to za podatkiem na paliwo czy wreszcie wczoraj za zdemolowaniem ustawy o IPN.
Słynna sprawa o „kilometrówki” świadczyła jeszcze o sporej niedojrzałości, gdyż przyciśnięty do muru Andruszkiewicz wybuchał oburzeniem i zapewniał, że lada chwila przedstawi rachunki. Po paru miesiącach z równym gniewem zaprzeczył wcześniejszym postanowieniom. Teraz jednak już przy każdej „kontrowersyjnej” kwestii, szybko produkuje oświadczenie i uparcie trzyma się tej jednej wersji. Naiwność fanów jednak stopniowo się kończy i nie pomaga tu już „pomieszkiwanie” w rządowej TVP, jak niegdyś robił to w TVN Ryszard Petru.

Swoje głosowanie za nowelizacją ustawy o IPN Andruszkiewicz na Twitterze wyjaśnił tak:

– Dzięki Premierowi Morawieckiemu uzyskaliśmy międzynarodowe uznanie ustawy o IPN, jednocześnie zyskując deklarację Izraela, że za Holokaust nie odpowiada państwo ani naród polski, który pomagał Żydom i walczył z nazizmem. To sukces, który jeszcze niedawno, wydawał się niemożliwy.