Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

wtorek, 10 lipca 2018

Brygada Opolska: Kontrmanifestacja do I opolskiego marszu równości


       7 lipca środowiska LGBT zjechały z wielu zakątków Polski do Opola, aby otwarcie zamanifestować swoją odmienność, rzekomo dyskryminowaną i domagać się jej poszanowania.

Organizatorem była nowa marginalna grupka kilku pederastów “Tęczowe Opole”, których wsparły chociażby poznańska grupa zboczeńców Stonewall, Obywatele RP, KOD oraz partie polityczne Nowoczesna, Razem czy SLD.

W rzeczywistości w rytmach samby promowały seksualizacje i deprawacje dzieci, nadawanie praw do zawierania związków małżeńskich między osobami tej samej płci, prawo do zabijania nienarodzonych, eutanazji i wiele innych obrzydliwych wynaturzeń. Wszystko to jest jawnym znieważaniem nie tylko samej wiary chrześcijańskiej, ale także deptaniem godności każdego przyzwoitego człowieka. Wspólnie z działaczami Fundacji Pro – Prawo do życia, Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego zorganizowaliśmy kontrmanifestacje w kilku kluczowych miejscach miasta, do której dołączyli również kibice Odry Opole. Nasza kontrmanifestacja była legalna i przebiegła zgodnie z planem. Nie zaobserwowaliśmy żadnych incydentów, ani prowokacji.

Swoim działaniem otwarcie wyrażamy sprzeciw wobec promowania homoseksualizmu i innych dewiacji, jak i chcemy uświadomić postronnym ludziom z jak wielkim zagrożeniem wiąże się ich tolerowanie. Postulaty środowisk homoseksualnych jawnie uderzają w fundamenty cywilizacji łacińskiej, niszczą i opluwają nasze wartości, rodzinę, tradycje i wiarę.

Tolerancja to sztuka stosowania wyrozumiałości, którą środowiska pseudo postępowe mocno wypaczają i nadwyrężają. Wobec bierności organów władzy, to my musimy przejąć inicjatywę. Kończąc swoją tęczową błazenadę, organizatorzy obiecali, iż za rok ponownie przyjadą do Opola. Z tego miejsca możemy obiecać, że my również będziemy tego dnia obecni – zjednoczeni i jeszcze bardziej zdeterminowani w walce z cywilizacją śmierci.