Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

środa, 11 lipca 2018

Gliwice: 75 Rocznica Rzezi Wołyńskiej

Znalezione obrazy dla zapytania Zbrodnia Wołyńska      11 Lipca zapraszamy wszystkich na obchody związane z rocznicą Rzezi Wołyńskiej. Jak co roku w naszym mieście lokalne środowiska patriotyczne wspólnie chcą uczcić pamięć pomordowanych przez zbrodniarzy z UON/UPA.

Miejsce: Gliwicki Rynek
Godzina (start): 18:00


Wołyń - ludobójstwo dokonane przez nacjonalistów ukraińskich na Polakach, którzy zamieszkiwali Kresy Wschodnie. Zbrodnicze bojówki UON/UPA, które dokonywały makabrycznych zbrodni na ludności cywilnej, były jedną z największych tragedii dokonanych na naszym narodzie. Do dziś ta tragedia nie została oficjalnie nazwana przez władze ukraińskie - LUDOBÓJSTWEM. Dziś MY, młodzi Polacy, sprzeciwiamy się gloryfikacji zbrodniarzy z UON/UPA, jednocześnie potępiamy postać Stepana Bandery, który był jednym z przywódców tej zbrodniczej organizacji. Pamiętamy o zamordowanych w bestialski sposób jak i tych, którzy pomagali naszym rodakom ryzykując własne życie i życie swoich bliskich.

Organizatorzy:

Kukiz'15 Gliwice,
Wolność-Gliwice,
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Polska Wolności

Za:  https://www.facebook.com/events/175705886621686/