Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

piątek, 8 grudnia 2017

Rybnik, 07.12.2017: "Luter i rewolucja protestancka" - film Grzegorza Brauna (relacja)


Znalezione obrazy dla zapytania "Luter i rewolucja protestancka" 

      7 grudnia 2017 roku działacze Ruchu Christus Rex wraz z działaczami gliwickiej Pobudki udali się do Rybnika na premierowy pokaz najnowszego filmu dokumentalnego Grzegorza Brauna pt. "Luter i rewolucja protestancka". Film trwający 100 minut przedstawia historię powstania herezji protestanckiej i jej założyciela Marcina Lutra. 

Film godny polecenia dla każdego katolika broniącego swej Wiary w zalewie dzisiejszej herezji modernizmu, będącej naturalnym następstwem protestantyzmu. Jeszcze przed tzw. II soborem watykańskim i wynikłymi z niego herezjami niszczącymi Święty Kościół katolicki, Papież św. Pius X wydał encyklikę przeciwko modernistom: Pascendi dominici gregis, o zasadach modernistów.


Po projekcji dokumentu organizator przewidział pytania od publiczności. Widownia dopisała (na sali było około 100 osób) i padł szereg pytań do reżysera. Jedne mniej, drugie bardziej skomplikowane pod względem intelektualnym i teologicznym, ale na każde z nich Pan Grzegorz Braun potrafił udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi. Po części oficjalnej był czas na krótką rozmowę z reżyserem, autograf i zakup na stoisku książki czy też filmu DVD.

Wyjazd uważamy za udany i jeszcze raz gorąco polecamy film pokazujący prawdziwe oblicze herezji protestanckiej.

Tomasz Jazłowski