Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RUCHU CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

poniedziałek, 19 września 2016

Aktualności: Giżycko - Draka między mundurowymi sługami systemu. Policjanci trafili do szpitala


policja

      Do gości hotelowych w miejscowości Giżycko wezwana została policja. Trzech mężczyzn zakłócało spokój, obrażało personel oraz zachowywało się agresywnie – wszystko pod wpływem alkoholu. Gwiazdami wieczoru – jak się okazało – byli oficerowie wojska będącego w systemowej komitywie z instytucją policji.

Pomiędzy mundurowymi tego mało doborowego towarzystwa doszło jednak do malowniczej grandy, w wyniku której boleśnie ucierpieli funkcjonariusze policji, podobnie zresztą światły wizerunek jej, jak i wojska. Cóż, w końcu policjanci podczas interwencji nacięli się na innych nietykalnych, lecz mocniejszych od siebie.

Policja poinformowała, że mężczyzn udało się zatrzymać około godziny 23.00 w czwartek. Są to oficerowie 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej.

Podczas interwencji policja dostała od swoich mundurowych sprzymierzeńców sromotny łomot. Oficerowie stawiali opór, mieli wyzywać interwencję i grozić funkcjonariuszom pozbawieniem życia. Można powiedzieć, że niepozostali gołosłowni – trzech policjantów trafiło do szpitala. Jeden z połamanymi żebrami, drugi z podejrzeniem uszkodzonej śledziony, natomiast trzeciego w dalszym ciągu hospitalizowano jeszcze w piątek rano. Dwóch opuściło już szpital.

Sprawą zająć się ma żandarmeria wojskowa i olsztyńska prokuratura.

Źródło: wprost.pl