Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RUCHU CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

poniedziałek, 23 maja 2016

Adrianna Gąsiorek: Bezkarność policji!


kto-obroni-mnie-przed-policja1
    Coraz częściej dochodzą do nas informacje o niewyjaśnionych okolicznościach śmierci młodych ludzi, którzy zostawali zatrzymywani przez policję. Do tej pory pamiętam zeszłoroczne protesty po zastrzeleniu kibica w Knurowie – jako narodowcy z województwa śląskiego byliśmy zaangażowani w akcję.

Nadal wspominamy niedawno zmarłego kibica Jagiellonii Białystok, którego również nie ma wśród nas za sprawą policyjnych działań. Jeśli cofniemy się w czasie, znajdziemy sporą liczbę podobnych wydarzeń.

Obecnie śledzimy informacje na temat zatrzymania 25-letniego Igora, który obezwładniony paralizatorem umiera na komisariacie. W internecie krążą już zdjęcia z sekcji zwłok, widać zupełnie inne obrażenia; liczne krwiaki, złamany nos, uszkodzone oko, ślady po duszeniu. Nikt mi nie powie, że to skutki porażenia prądem. Świadkowie obecni na wrocławskim rynku, na którym miało miejsce „zatrzymanie” mężczyzny, twierdzą, że słyszeli wołanie o pomoc. Głos zabrał również taksówkarz, który parę minut przed zajściem widział Igora, potwierdza, że chłopak nie miał wcześniej żadnych obrażeń. Podejrzenia policji, z których wynika, że mężczyzna miał przy sobie dopalacze, nie zostały potwierdzone. Zresztą słysząc ten zarzut, od razu zapala się czerwone światło i nasuwa pytanie, czy ten młody człowiek w ogóle miał styczność z jakimikolwiek używkami w tamtym czasie…

Policja milczy, prokuratura bada sprawę – skąd my to znamy? Większość takich sytuacji nigdy nie zostaje wyjaśniona.

Żyjemy w kraju, w którym banda idiotów walczy o Trybunał Konstytucyjny czy prawa mniejszości, a nikt nie jest w stanie rozliczyć morderców w mundurach! Pobicia, duszenia, strzelanie do ludzi – tym razem to nie jest dziki zachód, tylko „demokratyczne” państwo w „nienagannej” Unii Europejskiej. Wiem, że sporo czytelników uzna, że na pewno chłopak był sobie sam winny, a kibice z założenia są źli. Nawet jeśli któraś z ofiar złamała prawo, to powinna zostać uczciwie skazana, a nie torturowana.

Będąc na Marszach Niepodległości widziałam, jakie podejście policjanci mają do kibiców i narodowców. Nie bez powodu ostatni marsz był spokojny, zawdzięczamy to właśnie ograniczonej roli funkcjonariuszy.

Mimo że nie jesteśmy w stanie przywrócić życia tym młodym ludziom, to jednak nie możemy pozostać bierni. Róbcie protesty takie jak ten dzisiejszy we Wrocławiu, udostępniajcie informacje – artykuły, filmiki czy zdjęcia. Pokażmy wspólnie, że nie ma przyzwolenia na bezkarność policji, na wyżywanie się na drugim człowieku. Funkcjonariusze mają za sobą prawo i większość mediów, dlatego tak ważne jest, abyśmy nie pozwolili na „zamiatanie pod dywan” takich sytuacji.

NIE dla bezkarności policji!

Za:  https://kierunki.info.pl/2016/05/adrianna-gasiorek/