Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

wtorek, 31 maja 2016

III RP: Zatrzymanie anarchisty za wyśmiewanie Systemu


federacja anarchistyczna 
    Wprowadzenie przez reżim III RP ustawy antyterrorystycznej wprowadzi furtkę do ostatecznego zamknięcia ust wszystkim niepokornym grupom politycznym w Polsce. Do „zalegitymizowania” tej ustawy System postanowił wykorzystać chłopaczków z Federacji Anarchistycznej. Pomijając aberrację ideową tego typu grup, należy stwierdzić, iż aresztowanie ich działaczy za wyśmiewanie działań systemu to skandal, z którym powinien walczyć każdy myślący niezależnie Polak.

W związku z tym pomimo ogromnych różnic ideowych publikujemy oświadczenie krakowskiej FA:
   Dziś (28.05) około godziny 9.30 czterech funkcjonariuszy policji przeszukało dom uczestnika Federacji Anarchistycznej sekcja Kraków i działacza Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza. Policja twierdzi, że nawoływał do terroryzmu poprzez założenie w serwisie Facebook wydarzenia „Strzeżcie się. Mamy po 2 butelki i karton.”, nawiązującego do zatrzymania trójki warszawskich anarchistów. W wydarzeniu uczestnicy publikowali fotografie niemożliwych do zdetonowania konstrukcji przypominających te, jakie policja zabezpieczyła w Warszawie.
Policja, pomimo tego, że nie posiadała uzasadnienia dla swoich działań od prokuratury, przeszukała dom naszego kolegi pod kątem posiadania przez niego materiałów wybuchowych, znaleźli jedynie kubeł farby akrylowej. Zabrano mu telefon komórkowy i komputer.
Stoimy na stanowisku, że dzisiejsze działania policji to kolejna rozpaczliwie podejmowana przez nią próba znalezienia uzasadnienia dla wprowadzenia ustawy antyterrorystycznej w Polsce.
Przypomnijmy, przyjęty przez rząd projekt przewiduje m.in.:
1. Możliwość blokowania stron internetowych.
2. Obowiązek rejestracji pre-paidów.
3. Ograniczenie wolności zgromadzeń.
4. Zdalny (i bez kontroli) dostęp ABW do wszystkich publicznych baz danych.
5. Możliwość podsłuchiwania obcokrajowców (a więc też ich rozmów) bez zgody sądu.
 Za:  http://3droga.pl/aktualnosci/iii-rp-zatrzymanie-anarchisty-za-wysmiewanie-systemu/