Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

poniedziałek, 16 maja 2016

Ks. Stanisław Małkowski inwigilowany przez ABW. "III RP jest kontynuacją PRL"


Znalezione obrazy dla zapytania ks. Małkowski    
    To jeden ze znaków, że III RP jest kontynuacją PRL. To PRL bis. Podobne metody jak w PRL stosowano wobec tych, których uważa się za przeciwników państwa w tym kształcie – tak ks. Stanisław Małkowski, duszpasterz obrońców krzyża z 2010 r., komentował w "Minęła dwudziesta" TVP Info doniesienia, że był inwigilowany przez służby specjalne za czasów rządów PO-PSL.

 Minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński powiedział w środę w Sejmie, że ABW inwigilowało środowisko obrońców krzyża, w tym także ks. Stanisława Małkowskiego, przyjaciela ks. Jerzego Popiełuszki.

Duchowny nie był tym specjalnie zaskoczony. – To jeden ze znaków, że III RP jest kontynuacją PRL. To PRL bis. Podobne metody jak w PRL stosowano wobec tych, których uważa się za przeciwników państwa w tym kształcie – mówił.
(MWL)


Od Redakcji: Jesteśmy pewni, że inwigilacja nie tylko miała miejsce, ale trwa nadal (środowiska narodowe, katolickie i patriotyczne).