Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

piątek, 20 maja 2016

List w sprawie aresztowania działaczy partii Zmiana


 
  Publikujemy list pana Antoniego Wojnarowicza, Przewodniczącego Komisji Porozumień Ustrzyckich w sprawie aresztowania działaczy Zmiany:

"Szanowna Pani Premier Beata Szydło

    W 1980 r. kierowałem Strajkiem Ustrzyckim i podpisywałem stosowne porozumienie z Komisją Rządową. Zarzucaliśmy ówczesnym władzom PRL socjalizację wsi i niszczenie gospodarstw chłopskich. Ale także, a może przede wszystkim, stosowanie represji wobec środowisk, mających odmienną koncepcję społeczno-gospodarczą. Walczyliśmy metodami pokojowymi i jak potwierdziła najnowsza historia, uniknęliśmy wywołania wojny.
18 maja 2016 r. podległe Pani Premier służby, nawiązując do najczarniejszych kart historii współczesnej, aresztowały kierownictwo partii "Zmiana". Można nie zgadzać się z głoszonymi postulatami, ale przecież III RP miała być demokracją, powtórzoną przez Prawo i Sprawiedliwość, państwem "Sprawiedliwości Społecznej".

Należy zauważyć, że obecne władze nie mają żadnych podstaw do zaangażowania służb specjalnych w likwidację partii Zmiana. Przeciwnie, Przewodniczący Mateusz Piskorski, swoim niezłomnym działaniem, skutecznie zapobiega wywołaniu wojny z Rosją, co dla Polskiego Interesu Narodowego jest bezcenne. Pokazuje również Polskę taką, która nie chce wojny.
Wyrażam nadzieję, że mój skromny głos, zwykłego obywatela, zostanie przez obecne władze zauważony.

Z poważaniem,

Antoni Wojnarowicz
Krościenko 153
38-700 Ustrzyki Dolne"

Za:  https://www.facebook.com/groups/730049927052632/1135603883163899/?notif_t=group_activity&notif_id=1463656390498541

OD REDAKCJI: Nie ze wszystkimi punktami programu partii Zmiana się zgadzamy, a raczej tylko z niektórymi możemy się zgodzić, ale aresztowanie liderów organizacji, która w niczym nie zagraża porządkowi prawnemu neo-PRL, jest po prostu nieporozumieniem i prowokacją ze strony służb.