Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

wtorek, 21 czerwca 2016

Amnesty International łamie prawa człowieka!

Amnesty International łamie prawa człowieka! 
   Amnesty International, międzynarodowa organizacja zajmująca się rzekomo ochroną praw człowieka, żąda tym razem prawa do zabijania w Polsce. Sekretarz generalny AI, Salila Shetty, wysłał do premier Beaty Szydło pismo, w którym wzywa do odrzucenia inicjatywy ustawodawczej „Stop Aborcji”, twierdząc, że jest ona torturowaniem kobiet.

Nie po raz pierwszy ta organizacja, zamiast stawać w obronie najsłabszych, nawołuje do ich zabijania w świetle prawa. Zdarzało się to już przy okazji poprzednich inicjatyw. W tym roku jednak ich głos i działania są bardziej agresywne. Na facebooku można znaleźć zaproszenie na Marsz Godności, podczas którego będą zbierane podpisy pod inicjatywą feministyczną, legalizującą zabijanie na życzenie oraz zabijanie dzieci podejrzanych o chorobę aż do końca ciąży. Wsparcie marszu tego sortu mówi samo za siebie.

Organizacja Amnesty International nie zamierza zajmować się prawami człowieka, który się nie narodził. Z pełną świadomością zezwala, a nawet żąda prawa do jego torturowania i zabijania w mękach, odzierając go tym samym z należnej godności. Mało tego, AI twierdzi, że zakaz zabijania zawarty w projekcie naszej ustawy ”będzie prowadził do naruszeń prawa kobiet i dziewcząt do życia, zdrowia, wolności od tortur i innego okrutnego, nieludzkiego i poniżającego traktowania lub karania”. Pomijając kłamstwo o zagrożeniu prawa do życia matki, w jaki sposób projekt chroniący życie od poczęcia miałby naruszać jakiekolwiek z tych praw?

W liście sekretarza generalnego powtarzane są po raz kolejny kłamstwa o Salwadorze i innych krajach, gdzie aborcja nie jest legalna. Już w kwietniu te wyssane z palca mity dementowane były przez Instytut Ordo Iuris, okazało się bowiem, że kobiety, które rzekomo poroniły i odsiadują wysokie kary, w rzeczywistości zostały skazane za zabicie już urodzonych dzieci, o czym szerzej tutaj. Po raz kolejny okazuje się więc, że aby rzeczywiście skrytykować projekt ustawy Fundacji Pro-Prawo do Życia, trzeba po prostu nakłamać.

Czy w ś‭wietle tych faktów organizacja Amnesty International nie powinna zrezygnować z podawania informacji, iż zajmuje się ochroną jakichkolwiek praw człowieka, skoro łamie to najważniejsze, jakim jest prawo do życia, z którego wyrastają inne prawa? Czy może powinna zdjąć maskę, zmienić nazwę na Abortion International i przestać udawać, że zajmuje się czymś innym niż zbijaniem funduszy na biznesie aborcyjnym?

Karolina Jurkowska – wolontariuszka Fundacji Pro-Prawo do życia