Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

środa, 15 czerwca 2016

Kraków: ABW wkroczyła do mieszkań antyukraińskich działaczy


Znalezione obrazy dla zapytania ABW 
    W weekend służby przeszukały mieszkania Sławomira Marczewskiego i Marka Mareckiego z Krakowa. U pierwszego zarekwirowano 53 przedmioty, w tym laptop, nośniki danych i telefony komórkowe.

Według informacji "Gazety Wyborczej" działania te mają związek z operacją sprzed kilku tygodni, której głównym celem była partia Zmiana i jej lider Mateusz Piskorski.

Mężczyźni, których mieszkania przeszukano, są byłymi działaczami Unii Polityki Realnej, a potem Kongresu Nowej Prawicy. Marek Marecki dał się poznać w czasie kampanii wyborczej w 2015 r. jako bojówkarz Kongresu Nowej Prawicy, został wtedy zatrzymany przez policję za wymachiwanie dmuchanym krzesłem podczas wiecu prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Marczewski miał zerwać ze środowiskiem UPR i związać się z Obozem Wielkiej Polski.
 
Obaj mężczyźni mieli w 2014 r. wziąć udział w zniszczeniu pomnika Stepana Bandery na Ukrainie. 


OD REDAKCJI: No cóż, skoro niszczenie pomników bandytów z UPA jest przestępstwem, to sami sobie Państwo dopowiedzcie, kogo reprezentuje obecny okupacyjny rząd.