Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

niedziela, 19 czerwca 2016

Rosja i Izrahell ogłaszają współpracę wojskową

a   Rosyjski prezydent W. Putin i premier Izraela B. Netanyahu zdecydowali 7 czerwca na spotkaniu w Moskwie, by pogłębić powiązania militarne między rosyjskimi i izraelskimi siłami zbrojnymi. To była historyczna decyzja, która ogłosiła koniec unikatowej relacji Sił Zbrojnych Izraela z wojskami Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

W spotkaniu uczestniczyli szef gałęzi wywiadowczej Sił Zbrojnych Izraela, mjr Gen Hertzi Halevi i szef Mossadu Yossi Cohen.

Nasze źródło podaje, że Putin i Netanyahu zdecydowali, iż wspólne ćwiczenia rosyjskich i izraelskich sił powietrznych i marynarki odbędą się tego lata jako część pierwsza rozszerzonej współpracy.

a

Po raz pierwszy we współczesnej historii Bliskiego Wschodu rosyjskie samoloty wojskowe i statki wyruszą ze swych baz na wspólne manewry razem z izraelskimi siłami.

Wg źródła dwustronna decyzja odnośnie do wspólnych ćwiczeń wojennych została połączona z porozumieniem, według którego pozwala się rosyjskim przedsiębiorstwom gazowym na konkurencję o kontrakty wydobywcze złóż gazu „Lewiatan” i „Tamar” na morzach Izraela.

Netanyahu powiedział 7 czerwca w Moskwie: „Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich firm z każdego kraju, które mają rzeczowe doświadczenie w eksploatacji złóż gazu, wliczając w to Rosję, rzecz jasna”.

Putin starał się zapewnić premiera Izraela, że obecność rosyjskiej marynarki i sił powietrznych w okolicy może gwarantować, że żadne arabskie ani muzułmańskie siły militarne, takie jak Iran, Syria czy Hezbollah, nie zaatakują złóż gazu.

Tłumaczenie: mkbm
Źródło: http://www.debka.com/article/25474/First-ever-Israeli-Russian-war-game-is-coming-