Cytaty

KONTRREWOLUCJA*MONARCHIA NARODOWA*KORPORACJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RCR - PRO FIDE, REGE ET PATRIA!


Si Deus Nobiscum quis contra nos - Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

UNIWERSALIZM KATOLICKI KONTRA ATEISTYCZNY GLOBALIZM


MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do obalenia obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny (będąc w rzeczywistości Kontrrewolucją)

WALCZYMY NAJPIERW O POLSKĘ WOLNĄ A PÓŹNIEJ WIELKĄ! Z BOGIEM ZA KRÓLA I OJCZYZNĘ!

niedziela, 12 czerwca 2016

Pokaz siły na ulicach Gliwic. Żołnierze wyruszyli na Anakondę

 
    Sto amerykańskich wozów wojskowych pojawiło się na ulicach Gliwic w piątek, 3 czerwca po godzinie 18.00. Pojazdy wyruszyły z terenu 6. batalionu powietrznodesantowego, przejechały ulicą Andersa, po czym wjechały w DK 88 i dalej, na autostradę. 

Kierowały się na Drawsko Pomorskie – tam znajduje się jeden z poligonów, na których trwają właśnie ćwiczenia.

Jak dowiedzieliśmy się od dowódcy batalionu ppłk. Roberta Kruza, gliwiczanie byli świadkami przegrupowania sił amerykańskich na największe w Polsce ćwiczenia obronne Anakonda 16. 
    
W sumie na poligonach w naszym kraju ćwiczy teraz 31 tysięcy żołnierzy z 24 państw NATO oraz partnerskich, w tym 12 tysięcy Polaków. Wojska mają do dyspozycji około trzech tysięcy różnego rodzaju pojazdów, 105 statków powietrznych i 12 okrętów marynarki wojennej. 

Ćwiczenia rozpoczęły się zrzutem spadochroniarzy na Toruń. 

W Anakondzie 16 uczestniczą także żołnierze z 6. batalionu powietrznodesantowego z Gliwic. 


OD REDAKCJI: Okupacyjne wojska amerykańskie przetaczają się przez nasz Kraj, prowokując naszego największego wschodniego sąsiada - Rosję. Widmo III wojny światowej staje się coraz bardziej realne. Nie po to pozbyliśmy się kontyngentu wojsk radzieckich, aby z radością witać nowych okupantów. Działacze Ruchu Christus Rex 30 maja 2016 wybrali się do Katowic, aby zaprotestować przeciwko obecności i przejazdowi wojsk amerykańskich. Niestety, jankesi się nie pojawili. Podsumujmy wszytko jedynym słusznym hasłem: YANKEE GO HOME!