Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

niedziela, 12 czerwca 2016

Pokaz siły na ulicach Gliwic. Żołnierze wyruszyli na Anakondę

 
    Sto amerykańskich wozów wojskowych pojawiło się na ulicach Gliwic w piątek, 3 czerwca po godzinie 18.00. Pojazdy wyruszyły z terenu 6. batalionu powietrznodesantowego, przejechały ulicą Andersa, po czym wjechały w DK 88 i dalej, na autostradę. 

Kierowały się na Drawsko Pomorskie – tam znajduje się jeden z poligonów, na których trwają właśnie ćwiczenia.

Jak dowiedzieliśmy się od dowódcy batalionu ppłk. Roberta Kruza, gliwiczanie byli świadkami przegrupowania sił amerykańskich na największe w Polsce ćwiczenia obronne Anakonda 16. 
    
W sumie na poligonach w naszym kraju ćwiczy teraz 31 tysięcy żołnierzy z 24 państw NATO oraz partnerskich, w tym 12 tysięcy Polaków. Wojska mają do dyspozycji około trzech tysięcy różnego rodzaju pojazdów, 105 statków powietrznych i 12 okrętów marynarki wojennej. 

Ćwiczenia rozpoczęły się zrzutem spadochroniarzy na Toruń. 

W Anakondzie 16 uczestniczą także żołnierze z 6. batalionu powietrznodesantowego z Gliwic. 


OD REDAKCJI: Okupacyjne wojska amerykańskie przetaczają się przez nasz Kraj, prowokując naszego największego wschodniego sąsiada - Rosję. Widmo III wojny światowej staje się coraz bardziej realne. Nie po to pozbyliśmy się kontyngentu wojsk radzieckich, aby z radością witać nowych okupantów. Działacze Ruchu Christus Rex 30 maja 2016 wybrali się do Katowic, aby zaprotestować przeciwko obecności i przejazdowi wojsk amerykańskich. Niestety, jankesi się nie pojawili. Podsumujmy wszytko jedynym słusznym hasłem: YANKEE GO HOME!