Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

niedziela, 5 czerwca 2016

Eksterminacja białej rasy w Europie?

naród 
Dokładnie w takim kierunku zmierza świat. 

Tu nie ma pytań ani gdybań.

Chcą totalnego rozkładu rodziny, wiary, narodów, dobrych obyczajów. 

Najchętniej splugawiliby wszystkich zwyrodniałym seksem, przekonwertowali umysły w zwierzęce instynkty, zamknęli w fikcyjnej rzeczywistości. 

To jest kierunek, w którym podąża Unia Europejska, główne media, główne portale, sprzedajne hieny zwane autorytetami.


Richard Nicolaus Coudenhove – Kalergi ojciec chrzestny Unii Europejskiej, tak powiedział:
„Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny.
Nic dziwnego w tym, że naród, który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską”.
O czym mówi Kalergi?

O zniszczeniu narodowości i powstaniu 8 mocarstwa – chazarskiego Izraela.

Po co to wszystko robią? 

Kiedy społeczeństwo, naród jest jednomyślny, trudno nim kierować, narzucać własną wolę, permanentnie okłamywać. Jeżeli natomiast podzielimy naród, wrzucimy do środka plewy, to nastąpi rozpad jednomyślności. Wymieszane społeczeństwo łatwo podporządkować.

Autor poniższego filmu, zmierza jeszcze dalej. Twierdzi, że nie można było przewidzieć Holocaustu, tak samo nie będzie można przewidzieć eksterminacji białej rasy w Europie. Czy to nie jest za daleko wysunięta hipoteza? 

Po ludziach chorych psychicznie możemy spodziewać się wszystkiego.