Cytaty

* INTEGRALNY RZYMSKI KATOLICYZM * NACJONALIZM INTEGRALNY * NARODOWY SOLIDARYZM * UNIWERSALIZM * KONTRREWOLUCJA NARODOWA * EUROPA WOLNYCH NARODÓW *

PRZECIWKO KOMUNIZMOWI I KAPITALIZMOWI! ZA NARODOWYM PAŃSTWEM KORPORACYJNYM!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX
codziennik internetowy (wydarzenia - relacje - artykuły)

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

sobota, 21 kwietnia 2018

Sędzia Trybunału Stanu: prezydentem Polski jest Jan Zbigniew Potocki


Jan Poniatowski
       Robert Majka,  polski polityk, z wykształcenia politolog, działacz opozycji w okresie PRL, sędzia Trybunału Stanu powiedział ciekawe informacje.

Uważa, że III Rzeczpospolita jest nielegalnym bytem, opartym na konstytucji Kwaśniewskiego z 1997 roku. 

Konstytucja Kwaśniewskiego została nielegalnie zatwierdzona, ponieważ nie uzyskała większości głosów 50% plus jeden głos. W referendum zdobyła 42,86%.

Legalnym państwem jest II Rzeczpospolita i konstytucja z 23 kwietnia 1935 roku.

Prezydentem II RP jest Jan Zbigniew Potocki. To Potockiemu prezydenturę przekazał były prezydent Juliusz Nowina Sokolnicki. Prezydentowi Sokolnickiemu we wrześniu 1971 roku władzę przekazał prezydent August Zalewski. 

Według sztabu Potockiego, tak wygląda władza w Polsce: Istniały trzy linie władzy w Polsce:
  • linia czerwonych komunistów,
  • linia samozwańcza/Andersa, której szefem był sprzedawczyk Anders,
  • linia legalna, czyli władze II RP.
W sierpniu 1954 roku Anders wypowiedział posłuszeństwo prezydentowi Augustowi Zaleskiemu.
Była to kolejna zdrada Polski, był to zamach stanu. W wyniku którego powstał trójgłowy prezydent: rada trzech. Składała się z: gen. Andersa, ambasadora Raczyńskiego i Tomasza Arciszewskiego, a później ich kontynuatorów: Stanisława Ostrowskiego, Kazimierza Sabbat, Ryszarda Kaczorowskiego.
Wsparli oni pojałtańską okupację II Rzeczpospolitej.
To te osoby służyły Ameryce. Ich celem było zachowanie umów jałtańskich, czyli okupacja Polski pod radzieckim butem.

Lech Wałęsa poparł linię Andersa

Lech Wałęsa powinien złożyć przysięgę na Konstytucje Polski z 23 kwietnia 1935 roku, zamiast tego przysięgał na Konstytucję PRL-u komunistycznego.

Ciekawy wniosek wysunął były prezydent Juliusz Sokolnicki.
Gdyby władza nowemu prezydentowi Lechowi Wałęsie została przekazana w legalny sposób od prawdziwego prezydenta Polski na uchodźstwie, Juliusza Sokolnickiego, to Państwo byłoby ciągłością państwa istniejącego na obczyźnie, a nie państwa, które wynikło po II wojnie światowej w wyniku układu jałtańskiego. 

Kiszczak w 1983 roku zawarł porozumienie z Lechem Wałęsą o sprawowaniu opozycji, tylko przez Wałęsę i ludzi z otoczenia Kiszczaka. 

W 1988 roku w Magdalence, doszło do ugody pomiędzy Solidarnością a komunistami. Ugoda dotyczyła zasady: „my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych”.
Obecna Polska jest kontynuacją prawną komunistycznego PRL-u, a nie kontynuacją Polski przedwojennej – II Rzeczpospolitej.

Kim jest Jan Zbigniew Potocki?

Pan Potocki twierdzi, że wygrał dla Polski reparacje wojenne od Niemców w kwocie 850 mld dolarów.
Pan Majka uważa, że pieniądze  z reparacji nie należą się obecnemu rządowi, tylko prezydentowi II RP, ponieważ Hitler nie napadł na III RP, tylko na II RP. 

Ważny jest też fakt, że to Amerykanie sponsorowali zdrajcę Andersa i jego otoczenie. To Amerykanie prowadzili od kilku lat akcje przejęcia Polski przez radzieckich, żydowskich komunistów.
Stalin był pół żydem. 

Istnieje kilka pytań: 

jaki cel ma prezydent Trump, aby tak jak mówił pan Potocki, miał nakazać Merkelowej wypłacenie odszkodowania drugiej RP za II wojnę światową? 

Dokładnie wiemy, jak ten system działa. Trump jest wykonawcą poleceń żydowskich bankierów. To bankierzy kierują centralnym bankiem FED i decydują o kształcie budżetu USA.
Jaki cel mają bankierzy w tym, aby Niemcy przekazały Potockiemu 850 mld dolarów?
Przecież Potocki nie ma za sobą ani wojska, ani siły politycznej…
Nie ma w tym żadnej logiki. 

Nie twierdzę, że pan Potocki nie jest legalnym prezydentem II RP. Mam nadzieję, że sędzia Trybunału Stanu, Robert Matejko, nie kłamie w tej sprawie.
Pytanie tylko, jakimi kartami gra pan Potocki?
Na pewno w tym komunistycznym świecie nie jest pojedynczą siłą. Prawdopodobnie stoją za nim żydowscy bankierzy. 

Pytanie, czy pan Potocki jest na tyle uczciwy, aby walczyć o wolną Polskę?


OD REDAKCJI: Ot tak żydowskie banki nie oddają pieniędzy. Należy się bacznie przyglądać omawianej sprawie. Natomiast jedno jest pewne (prawnie): Pan Jan Zbigniew Potocki jest legalnym Prezydentem II RP.