Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

środa, 4 kwietnia 2018

Tomasz Gryguć: “Przez rządy dobrej zmiany będziemy krzyczeć chwała wielkiemu Izraelowi”


https://medianarodowe.com/wp-content/uploads/2018/03/Tomasz-Gryguc-726x445.jpg
      Pan Nikt, czyli pisarz i publicysta Tomasza Gryguć, w Mediach Narodowych podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat obecnej sytuacji politycznej w Polsce, a także sytuacji geopolitycznej.

Na pytanie prowadzącego program, Prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza, jak wyglądają sprawy polskie na tle zmiany rządu, na tle tego też że Stany Zjednoczone zaakceptowały stolicę Izraela w Jerozolimie, co się od tamtego czasu zmieniło, czy wszystko idzie w dobrą stronę, odpowiedział: 

– “Podoba mi się, że bandyci mówią do nas takim jasnym językiem. Kiedy Niemcy wewnętrznie ułożyły się co do rządu, co do układanek, wewnątrz niemieckiego układu władzy, pani szanowna kanclerz Merkel, czyli jeden z prawdziwych władców “Obszaru Wisły” (określenie nadane przez Reinharda Gehlena dla  Polski). Od razu przyjechała żeby, przepraszam za wyrażenie osikać teren, czyli to jest klasyczna kontrola perymetru. (…) Okres wewnętrznej pauzy politycznej się skończył, Niemcy natychmiast przyjechały, a nasi rządzący cieszą się, obłudnie to robią, myśląc że jest to oznaka tego jak Polska jest ważna w regionie, jak Berlin musi liczyć się z tą władzą.”

Więcej dowiecie oglądając cały materiał, zapraszamy: https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=u1-d5zw2VlU

Za: https://medianarodowe.com/pan-nikt-przez-rzady-dobrej-zmiany-bedziemy-krzyczec-chwala-wielkiemu-izraelowi-wideo/