Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

wtorek, 4 października 2016

Izrael: Władze rozmawiają z Facebookiem o zaostrzeniu cenzury


palestyna-flaga
       Przedstawiciele Facebooka udali się do Izraela, by dojść do konsensusu w sprawie cenzurowania niewygodnych dla syjonistów treści. Żydom zależy, by materiały obnażające syjonistyczne podżeganie do przemocy i agresji były usuwane z sieci.

Władza nie jest zadowolona ze sposobu, w jaki ludzie przedstawiają izraelsko-palestyński konflikt oraz żydowską okupację. Z delegacją Facebooka spotkał się minister sprawiedliwości, Ayelet Shaked, czy minister spraw wewnętrznych, Gilad Erdan. Podczas spotkania podniesiono kwestię umów o współpracy z innymi portalami społecznościowymi.

Dotychczas Izrael sam miał kontrolować treści i choć Facebook na większość zgłoszeń odpowiadał zgodnie z myślą Tel-Avivu, to ilość podobnych materiałów jest zbyt duża, by izraelskie władze miały poradzić sobie same z ich cenzurowaniem.

Źródło: pikio.pl