Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

środa, 22 lutego 2017

II Hajnowski Marsz Żołnierzy Wyklętych (Niezłomnych)


http://3droga.pl/wp-content/uploads/2017/02/Marsz-Hajn%C3%B3wka.jpg

Szanowni Państwo,

      
W imieniu Narodowej Hajnówki, a także ONR Białystok po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić Państwa na II Hajnowski Marsz Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się w ostatnią niedzielę lutego. Po raz drugi dumnie przemaszerujemy ulicami miasta, aby pokazać wszystkim, że czerwona i lewicowa Hajnówka nieuchronnie odchodzi w niepamięć. Naszym celem jest oddanie czci i honoru osobom, które poświęciły swoją pracę i swoje życie dla Ojczyzny. 

Marsz w Hajnówce nie jest zwykłym marszem. To właśnie na tych terenach Żołnierze Wyklęci to temat tabu. To tu mówi się o naszych bohaterach, jako o mordercach i złodziejach i przypisuje się im czyny, których nigdy nie popełnili. Dlatego też czujemy się zobowiązani, jako spadkobiercy idei, która przyświecała Niezłomnym, by odkłamywać fałszywy obraz właśnie tam, gdzie na co dzień są obrażani i opluwani.

Zdjęcie użytkownika Narodowa Hajnówka.


26 lutego w godzinach 17:00 - 18:00