Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

środa, 21 marca 2018

Tomasz Jazłowski: Lista zbrodni liderów obecnego PIS na Narodzie Polskim

Znalezione obrazy dla zapytania PIS unia europejska

        
1. Udział w zdradzieckich tzw. „obradach okrągłego stołu” w 1989 roku  – Magdalenka (komuniści władzy nie oddali, tylko się nią podzielili ze swoimi ludźmi z tzw. opozycji).

2. Akceptacja ciągłości prawnej z PRL (konstytucja, długi zagraniczne, zobowiązania itd.) –  brak niepodległości Polski od roku 1939.

3. Nierozliczenie zbrodniarzy komunistycznych (np. sprawa prawdziwych zabójców ks. Jerzego Popiełuszki).

4. Politycy obecnego PiS (PC, AWS itp.) wspólnie z tzw. neoSolidarnością pozwolili na rozkradzenie majątku narodowego po roku 1989 – udział w rządach okrągłostołowych. Nie zrobili nic, żeby powstrzymać pauperyzację społeczeństwa polskiego. W rezultacie nastąpiła emigracja ponad 5 mln młodych zdolnych Polaków.

5. Podpisanie przez Lecha Kaczyńskiego tzw. Traktatu Lizbońskiego – faktyczna utrata suwerenności państwowej.

6. Utrzymywanie Polski w strukturach antychrześcijańskiej i masońskiej Unii Europejskiej oraz zbrodniczego NATO (podległość państwowa).

7. Sprowadzenie okupacyjnych wojsk amerykańskich na terytorium Polski.

8. Przyzwolenie na mordowanie dzieci nienarodzonych (aborcja) – torpedowanie kolejnych społecznych wniosków składanych w Sejmie w obronie życia.

9. Sprowadzenie do Polski obywateli Ukrainy (przeszło 2 mln osób) – Polonia na Wschodzie skazana na zapomnienie.

10. Popieranie obcej i wrogiej Polsce Ukrainy (polityka zagraniczna) – m.in. duża pomoc finansowa z pieniędzy polskich podatników.

11. Niedomaganie się przeprosin i zadośćuczynienia od rządu Ukrainy za Zbrodnię Wołyńską (okrutny mord na ok. 200 000 Polaków).

12. Popieranie i promowanie Izraela i Żydów w ogólności.

13. Pozwolenie na dyktat banksterów i korporacji (chory kapitalizm).

OD REDAKCJI:  „W latach 90. komunistyczni Żydzi świadomie dokonali podziału ZSRR na odrębne państwa, w tym Ukrainę, której oddali Krym. Przejęcie Ukrainy przez USA i wojna z Rosją o Krym zostały zaplanowane. Celem było m.in. stworzenie Judeopolonii. Na życzenie Izraela posiadającego obecnie pełną władzę na Ukrainie PiS wynaradawia Polskę przez sprowadzanie tu Ukraińców, przy jednoczesnym wysyłaniu milionów Polaków poza granice Polski. Temu służy panująca w Polsce bieda i brak możliwości rozwijania polskiej przedsiębiorczości. W ten sposób PiS, gdy już nastąpi rozbiór Ukrainy (część wschodnia zostanie oddana pod wpływy Rosji, a część zachodnia-banderowska przyłączona do Polski) zamierza zbudować Judeopolonię - państwo zarządzane całkowicie przez Żydów. Czeka nas los Palestyny i Rzeź Wołyńska nr 2. POPiS posłuszny tej idei prowadzi antypolską politykę probanderowską i prożydowską, ma za nic pamięć pomordowanych i przyszłą anihilację Polaków. Temu służy finansowanie Ukrainy”.

Komentarz Czytelnika do artykułu:
Poseł Kukiz‘15 o PiS: najważniejsza jest przyjaźń z Ukrainą. Antypolski tygodnik z rządową dotacją” zamieszczony ze strony: www.pch24.pl

Gwoli wyjaśnienia potencjalnych zarzutów skierowanych w naszą stronę przez zwolenników PIS-u: jako Ruch Christus Rex nie jesteśmy zwolennikami PO, SLD, Partii RAZEM, Nowoczesnej czy innych pokracznych gniotów, będących wynikiem antypolskiej zmowy okrągłostołowej. Jesteśmy polskimi nacjonalistami i monarchistami, którym obca jest wszelka, choćby najmniejsza rzecz mogąca przedłużyć żywot tworu zwanego Unią Europejską i wszystkich  popierających ją partyjek oraz ich nawiedzonych przywódców. 


Vivat Christus Rex et Magna Polonia!