Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

piątek, 23 marca 2018

Rządzący politycy PIS ostro krytykowani w studiu TV Trwam

        "Kaczyński miał nam pomóc, ale jest za krótki". "Premier Morawiecki dostał analizę jak odzyskać miliard zł". "Żadni politycy, nawet obecni, prawicowi nie są zainteresowani, aby wyjaśnić aferę SKOK Wołomin" - tak mocne cytaty pojawiły się w słynnym już programie "Rozmowy niedokończone" na antenie TV Trwam.
 To nowy etap, już szorstkich i chłodnych relacji mediów ojca Tadeusza Rydzyka z rządzącym obozem Zjednoczonej Prawicy. Telewizja Trwam i ojciec Janusz Dyrek, redaktor od śledztw i afer, wzięli pod lupę aferę związaną z upadkiem SKOK Wołomin. Nie było już zwalania całej odpowiedzialności na Donalda Tuska i jego współpracowników. Wręcz przeciwnie prowadzący audycję pokierował dyskusję i zarzuty w stronę aktualnie rządzących polityków. Oberwało im się za bezczynność w sprawie poszukiwań zdefraudowanych miliardów i wyjaśnianie kulisów afery.
OD REDAKCJI:  Nic dodać, nic ująć. Tzw. "łże-prawica" u steru rządów.