Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

sobota, 17 marca 2018

ONR w Wielkopolsce uderza w PiS: Dobra zmiana czy takie samo zło?         Wielkopolski ONR ruszył z nową kampanią wymierzoną w "centroprawicowy" PiS. Narodowcy punktują hipokryzję partii rządzącej.

Większość patriotycznie nastawionych Polaków uważa, że skoro Platforma Obywatelska została odsunięta od władzy to nie muszą już walczyć o poprawę swojego bytu i naprawę państwa. W końcu nadeszła “Dobra Zmiana” i nie muszą już nic robić.

Wielkopolscy ONR-owcy od początku rządów bacznie przyglądali się rządom PiS-u. Dzięki temu mogli wynotować afery i błędy popełnione przez PiS. W połowie marca rozpoczęli akcję informującą o tym mieszkańców całego województwa.

Na ulotkach poza krytyką znalazły się alternatywne rozwiązania jakie preferowaliby narodowi radykałowie. Każdej władzy należy przyglądać się i nie zadowalać mniejszym złem. 

Oddolny nacisk może być skutecznym instrumentem wpływania na władze co pokazały chociażby niedawne protesty przeciwko przyjmowaniu tzw. uchodźców.
Akcje promocyjną skomentował Bartosz Minge z ONR:
Chcemy pokazać, że Wielkopolanie nie muszą wybierać mniejszego zła oraz powinni wywierać nacisk na rząd w celu kierowania się interesem narodowym w polityce.
Za:  https://medianarodowe.com/wielkopolska-dobra-zmiana-czy-takie-samo-zlo/