Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RUCHU CHRISTUS REX

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego.

środa, 28 grudnia 2016

Chanuka 2016!!! – To już nie polska ziemia – to ziemia Polin …..według A. Dudy

a222„Chciałbym, aby ten wyjątkowy piękny czas jednoczący mieszkańców naszego kraju, przypominał nam współczesnym o wspaniałym tysiącletnim dziedzictwie ziemi Polin”
Według  Dudy  — to już nie polska ziemia – to od 1000 lat ziemia Polin !

 


Piątek, 23 grudnia 2016*
a11Ciekawa informacja pojawia się podczas pobrania zdjęcia — cyt j.n.
Zdjęcia pochodzące z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP mogą być wykorzystywane jedynie w celu ilustrowania materiałów, dotyczących działań Prezydenta RP. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia – w tym kadrowanie czy obróbka graficzna – jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć pochodzących z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP w celach komercyjnych lub w materiałach o charakterze politycznym jest zabronione.Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia nie może naruszać dobrego imienia Rzeczpospolitej Polskiej, Prezydenta RP, Jego Rodziny i Kancelarii Prezydenta.Publikujący zdjęcia zobowiązuje sie do podpisania ich autora oraz źródła ich pochodzenia.

Zobacz:

Duda składa życzenia Żydom i cieszy się z — „kształtowania pomyślnej przyszłości obu narodów”


Za: https://forumemjot.wordpress.com/2016/12/26/chanuka-2016-to-juz-nie-polska-ziemia-to-ziemia-polin-wedlug-a-dudy/#more-55068