Cytaty

* INTEGRALNY RZYMSKI KATOLICYZM * NACJONALIZM INTEGRALNY * NARODOWY SOLIDARYZM * UNIWERSALIZM * PRZEŁOM NARODOWY * EUROPA WOLNYCH NARODÓW *

PRZECIWKO KOMUNIZMOWI I KAPITALIZMOWI! ZA NARODOWYM SOLIDARYZMEM PAŃSTWA!

PORTAL PUBLICYSTYCZNY:

* INSTYTUTU N-R CHRISTUS REX

* RUCHU NARODOWO-RADYKALNEGO

Codziennik internetowy (wydarzenia - relacje - artykuły)

PRZEŁOM NARODOWY - jest to projekt polityczny łączący w sobie ideę hierarchiczną z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny i trwały

wtorek, 20 grudnia 2016

RCR poleca wydawnictwa Studia BO!


 

Studio Bo! Sp z oo
Rok założenia 2011

Studio Bo! prowadzi działalność wydawniczą, zajmuje się także promującą i upowszechnianiem kultury w kraju i na świecie poprzez druk i sprzedaż książek, prelekcje historyczne, wystawy fotograficzne i organizację projekcji filmów.

Kontakt:
Studio Bo! sp z oo
skr poczt 84
58-500 Jelenia Gora 1
Jolanta Stopka
instoka@gmail.com
tel. 694 26 17 64 lub 513 65 25 01
www.kresy-rp.pl„Nikt” – reż. Andrzej Kępiński,
60 min. dokument, rok 2012

      Historia II Rzeczypospolitej i jej prezydenta Na Uchodźstwie a zarazem VIII Wielkiego Mistrza Orderu Sw. Stanisława. Historia, która dopiero w ostatnich latach doczekała się wyświetlenia i upublicznienia. Otwarte pozostaja pytania jakie stawia film: dlaczego w 1990 r prezydent Wałęsa zdradził konstytucyjnego prezydenta II RP Juliusza N. Sokolnickiego i nie powrócił do ciągłości państwa z przed 1939 roku. Co ta zdrada dla nas oznacza? Kto na tym politycznym oszustwie skorzystał?

„Wielki Mistrz Polski Juliusz Nowina Sokolnicki. Przyczynek do biografii konstytucyjnego prezydenta II RP. Rozmowy 2000-2008”
Andrzej Kępiński
Studio Bo! 2016, miękka okładka, str. 232
ISBN 978-83-942273-2-6

To obszerny i autoryzowany wywiad z żołnierzem niezłomnym II
Rzeczpospolitej, prezydentem Juliuszem Nowina Sokolnickim, który za tę swą niezłomność został skazany na zapomnienie i oszczerstwa. Bo kto dziś wie o istnieniu konstytutucyjnego prezydenta II Rzeczypospolitej ? Ba, kto dziś zastanawia się nad tym czy jest on bohaterem II Rzeczpospolitej? Czy ofiara jaką ponieśli żołnierze II RP poszła na marne? I czy ma on szansę powrotu do historii? Książka przypomina mało znane fakty historyczne jak np. Aferę Bergu, powstanie i działalniość emigracyjnej Rady Trzech i inne.


“Lekcja patriotyzmu. W poszukiwaniu Rzeczypospolitej”
Andrzej Kępiński
Studio Bo! 2016, twarda okładka, płótno, str. 320 w tym 128 kolor
ISBN 978-83-942273-3-3

Książka jest nie tylko pięknym i luksusowym albumem fotograficznym, ale także współczesną lekcją historii. Tej historii, która przez lata była zakłamywana i pomijana. Pokazuje wielką i wielonarodową Rzeczpospolitą na przestrzeni dziejów oraz to, co przetrwało z tej świetności – w architekturze, kulturze i ludzkiej świadomości. Jest też wyprawą do miejsc tragicznych jak Katyń, Miednoje, Ponary, Huta Pieniacka, Lenino, warszawska Łączka. Do miejsc, które miały zniknąć z pamięci. Do dziś zresztą wymazuje się z naszej pamięci dorobek materialnynnajwiększego państwa Europy XVI i XVII wieku czyli Rzeczypospolitej. Wstęp: dr Lucyna Kulińska, post scriptum prof. Andrzej Nowak. Impulsem do powstania książki był udział autora w XII Rajdzie Katyńskim pod komendą Wiktora Węgrzyna.