Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM*MONARCHIA NARODOWA*DYSTRYBUCJONIZM*KONTRREWOLUCJA!

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób kontrrewolucyjny

wtorek, 2 stycznia 2018

Amerykańskie śmigłowce ewakuowały dowódców ISIS z Syrii


      Według syryjskich i irańskich mediów, amerykańskie śmigłowce ewakuowały dowódców ISIS z kilku dystryktów prowincji Deir ez-Zor w Syrii. Mieli oni zostać przetransportowani do sąsiedniej prowincji Hasaka, gdzie mają znajdować się tajne amerykańskie bazy.  Z kolei czołowy rosyjski wojskowy twierdzi, że USA szkolą dżihadystów, którzy następnie wzmacniają szeregi rebeliantów.

W piątek syryjska rządowa agencja informacyjna SANA podała, że w minioną środę amerykańskie śmigłowce ewakuowały dowódców ISIS z kilku dystryktów prowincji Deir ez-Zor w Syrii. Mieli oni rzekomo zostać przetransportowani do sąsiedniej prowincji Hasaka, gdzie mają mieścić się tajne, amerykańskie bazy. SANA powołuje się na informacje uzyskane od lokalnych mieszkańców. Agencja ta twierdzi również, że to już drugi raz, gdy siły USA ewakuują terrorystów ISIS. Informację na ten temat podały media syryjskie, a także irańskie.


OD REDAKCJI: Czyżby po ewakuacji przerzut do Iranu?