Cytaty

* INTEGRALNY RZYMSKI KATOLICYZM * NACJONALIZM INTEGRALNY * NARODOWY SOLIDARYZM * UNIWERSALIZM * PRZEŁOM NARODOWY * EUROPA WOLNYCH NARODÓW *

PRZECIWKO KOMUNIZMOWI I KAPITALIZMOWI! ZA NARODOWYM SOLIDARYZMEM PAŃSTWA!

PORTAL PUBLICYSTYCZNY:

* INSTYTUTU N-R CHRISTUS REX

* RUCHU NARODOWO-RADYKALNEGO

Codziennik internetowy (wydarzenia - relacje - artykuły)

PRZEŁOM NARODOWY - jest to projekt polityczny łączący w sobie ideę hierarchiczną z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny i trwały

czwartek, 25 stycznia 2018

Ruch Christus Rex na publicznym różańcu w Jeleniej Górze

        W dniu 13 stycznia 2018 roku w Jeleniej Górze odbył się  publiczny różaniec o Odnowę Moralną Narodu Polskiego w którym uczestniczył nasz Ruch w osobie Przewodniczącego Oddziału Dolnośląskiego RCR kol. Pawła Rębisza. 

Poniżej przedstawiamy notatkę na temat tego wydarzenia ze strony organizatora akcji - "Fundacji Pro - Prawo do Życia":

       W sobotę, 13 stycznia o godz. 14.00, w Jeleniej Górze obył się Publiczny Różaniec o Odnowę Moralną Narodu Polskiego. Zgromadzenie miało miejsce w centrum miasta, na Placu Ratuszowym. Lokalizacja nie była przypadkowa. Chcieliśmy modlitwą zadośćuczynić Bogu za odbywające się w tym miejscu tzw. „czarne protesty” i zabijane w wyniku aborcji dzieci w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej.

Sumienie mówi każdemu człowiekowi: „Rób dobro, a unikaj zła”. Jeśli ktoś chce wbrew temu skrzywdzić innego człowieka, to zadaniem państwa jest ochrona tego obywatela przed krzywdą. Nieważne, kto jest agresorem: czy zamaskowany bandyta z pistoletem, czy proaborcyjny aktywista. Agresora odizolowuje się od społeczeństwa i resocjalizuje po to, aby wstrząśnięty karą wszedł w siebie i wrócił na dobrą drogę, również dla ogółu społeczeństwa, który winien być od złych wpływów uchroniony.

Na zachodzie mordowane są setki tysięcy nienarodzonych dzieci rocznie i prowadzi się bezrefleksyjną islamizację krajów. Ich zguba łatwa jest do przewidzenia. Jedynie powrót do praktykowania tradycyjnych wartości katolickich może uratować państwo Polskie przed podzieleniem losu krajów zachodnich.

Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia