Cytaty

KONTRREWOLUCJA*MONARCHIA NARODOWA*KORPORACJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RCR - PRO FIDE, REGE ET PATRIA!


Si Deus Nobiscum quis contra nos - Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

UNIWERSALIZM KATOLICKI KONTRA ATEISTYCZNY GLOBALIZM


MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do obalenia obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny (będąc w rzeczywistości Kontrrewolucją)

WALCZYMY NAJPIERW O POLSKĘ WOLNĄ A PÓŹNIEJ WIELKĄ! Z BOGIEM ZA KRÓLA I OJCZYZNĘ!

sobota, 22 kwietnia 2017

Atak policji na protestujących przeciw „Klątwie” – film/zdjęcia     W dniu dzisiejszym przed godziną 19:00 w Warszawie, przed Teatrem Powszechnym miał miejsce protest środowisk narodowych i katolickich, w tym Brygady Mazowieckiej Obozu Narodowo-Radykalnego, przeciw bluźnierczej, antykatolickiej sztuce „Klątwa”.
Po kilkunastominutowej blokadzie wejścia do teatru i towarzyszącym jej okrzykom oraz pieśni „Chrystus zmartwychstan jest”, policja zaatakowała fizycznie manifestujących. Wiele osób zostało brutalnie poturbowanych. Co najmniej kilkunastu protestujących zostało zatrzymanych, wśród których znajduje się również Robert Bąkiewicz, koordynator Brygady Mazowieckiej ONR i prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Już wkrótce szersza relacja.

Od redakcji Tenete Traditiones: Tak jak przewidywaliśmy, PiSowski reżim powoli zaczyna pokazywać swoje prawdziwe, antypolskie i antykatolickie oblicze. My nigdy nie daliśmy się im nabrać. PiS, PO - jedno zło. POPiS jest jednym ogniwem tego samego, post-komunistycznego, magdalenkowego układu, państwa sztucznego, okupacyjnego tworu na terytorium Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej - czyli tzw. "III RP". Tworu którego nie uznajemy, i z którym w żaden sposób się nie utożsamiamy!
 

OD REDAKCJI: Policja granatowa znowu w akcji przeciwko Narodowi Polskiemu na polecenie syjonistycznych władz okupacyjnych.