Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RUCHU CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

piątek, 14 kwietnia 2017

DO WSZYSTKICH GOJÓW W KRAJU


Znalezione obrazy dla zapytania goj 
        Jak długo jeszcze będą Żydzi płuc wam w twarz? W imię czego wam to nie wadzi? Czy już bezpowrotnie straciliście poczucie własnej godności? Żądam odpowiedzi! 

Na wiadomość o żydowsko-polskiej inscenizacji podłej kalumnii żydowskiego myszygine na deskach Teatru Polskiego(!) w Poznaniu, w pierwszym odruchu chciałem  na postawie źródeł amerykańskich  uzupełnić w jaki sposób doszło do zdemaskowania kariery nowojorskiego Dyzmy-Czarnego Ptasiora, który uwił sobie gniazdo w samym sercu Manhattanu, i wtedy przypomniało mi się, ze przecież pozwałem sądownie w 2002 r.Princeton University Press - wydawce  książki  SĄSIEDZI  autorstwa  innego  nowojorskiego myszygine - Jana Grossa, zarzucając mu rozmyślne kłamstwo i żądając kary w wysokości 5 milionów dolarów.

Sad pierwszej instancji (Supreme Court of New Jersey, Mercer Cty, Doc. L -1670-02) oddalił  pozew na  podstawie  prawnych precedensów  stanowiących  ze autor  może kłamać  o  grupie większej od 25-ciu osób, i ponadto, ze w swej pracy nie wymienił mojego nazwiska. Apelacja została oddalona bez rozprawy. Przeciw Żydom, Polak w  USA nie  powinien wygrać. Mimo  tego, nie czuje sie przegrany, bo Sad przyznał nieopatrznie ze autor jednak kłamał.

Skoro Kosiński wymienia nazwiska Polaków, mogą według tego prawa dochodzić finansowego zadośćuczynienia za zniesławienie {libel}- niestety już nie w USA, bo z powodu przedawnienia(Statute of Limitation) w stosunku do wydawców - (tam gdzie pieniądz leży),ale być może ze w stosunku do spadkobierców (estate) nieżyjącego autora. W prawie polskim się nie orientuje,  ale jeśli  nie ma  w nim wydawniczego przedawnienia to - i przykro mi tak pisać - zamiast modlić się za złoczyńce - ci bohaterscy  ludzie powinni skarżyć wydawce  paszkwila na grube miliony.
Z punktu widzenia prawa karnego, kooperatywna produkcja teatrów Żydowskiego i Polskiego  stanowi konspiracje w celu rozgłaszania  fałszywych  wiadomości i powinna  być  ścigana z  urzędu  - Teatr Żydowski nie odważył sie na samodzielna produkcje wiec dokooptował Teatr Polski w roli przyzwoitki. Po drugie, nie ulega wątpliwości ze  Malowany Ptak jest KŁAMSTWEM HOLOKAUSTU i jego rozpowszechnianie w każdej formie podlega karze wiezienia, tak jak miało  to  miejsce  w szeregu  krajów gdzie  skazano  osoby winne tego kłamstwa (David Irving -Austria, Ernst Zundel- Kanada) i inni.

Minister Glapiński bardzo dzielnie poczynał z Teatrem Polskim we Wrocławiu, ale tutaj chowa głowę w piasek bo to Teatr Żydowski, a Minister Ziobro pewnie zna tylko paragraf na Polskie Obozy. Kończąc, mam  wielka prośbę  byście zaprzestali  naruszać  mój stan zdrowia bom po zawale i to co się wyprawia powoduje nieregularna prace serca - przemianujcie Kraj na Rzeczpospolita Polin, i wtedy jak za dotknięciem różdżki znikną wszystkie  problemy, a ja przestane się wkurzać.
                   
Nowy Jork, 04/04/2017                            
                                                                                                                                 Jerzy Maksymowicz