Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RUCHU CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

środa, 4 stycznia 2017

Lewica wzywa do poparcia morderstwa?


15823393_1255478867879309_9213869067089458479_n
    Ośrodek ds. monitorowania nacjonalizmu organizuje przemarsz w Ełku. Marsz solidarności z Muzułmanami z Ełku. Jak sami piszą na facebookowym wydarzeniu:

„W dniu 06.01.17r. chcemy razem ze wszystkimi mieszkańcami Ełku okazać wsparcie dla Muzułmanów, którzy padając ofiarą narodowskiej nienawiści zmuszeni byli do obrony swojego życia i mienia. Przejdziemy główną ulicą aby potępić ten ksenofobiczny akt i pokazać, że jesteśmy większością tolerancyjną i kochającą różnorodność.
Przyczyną całej sytuacji jest karygodne zachowanie kibola z Ełku, który wrzucił zagrażające życiu materiały wybuchowe do arabskiego lokalu”

Całe wydarzenie wygląda  jak prowokacja, znając jednak dotychczasowe wybryki lewicy jestem w stanie stwierdzić, że nią nie jest. Ponadto, nawet jeżeli to prowokacja to bardzo udana, ponieważ już kilkaset osób zapowiedziało udział w przemarszu.

Nic jeszcze nie wiadomo, ale oni już wiedzą, że muzułmanin musiał bronić swojego życia i mienia. Pytanie podstawowe do policji/prokuratury, czy morderca miał jakieś obrażenia? Czy zamordowany był uzbrojony?

Ucinając wszelkie dywagacje... jeżeli faktycznie doszło do kradzieży (jak podają niektóre media) to czyn ten, należy potępić, jak każde przywłaszczenie cudzego mienia. Natomiast mordowanie kogoś za kradzież i wymierzanie samosądu jest nie do zaakceptowania i całkowicie obce naszej cywilizacji!

Lewactwo, jako element hołdujący zupełnie innemu systemowi wartości, niż znany nam Europejczykom, wzywa do poparcia samosądu i morderstwa z premedytacją. Polacy powinni pokazać, że nie ma u nas zgody na tego typu zachowania, z drugiej strony nie można dać się sprowokować i doprowadzić do eskalacji przemocy.                                                                                                                                   

Za:  http://www.magnapolonia.org/lewica-wzywa-do-poparcia-morderstwa/

OD REDAKCJI:  Następna polska ofiara islamistycznej dziczy. Pisząc "dzicz" nie mamy oczywiście na myśli polskich tatarów od setek lat zamieszkujących polską ziemię i praktycznie żyjących w bardzo dobrych relacjach ze swoimi polskimi sąsiadami. Naszymi tradycyjnymi wrogami oprócz syjonistów jest tzw. imigrancka islamistyczna fala zalewająca Europę, mająca na celu ją opanować i zniszczyć.