Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

poniedziałek, 9 stycznia 2017

Nie dla stacjonowania armii jankeskiego okupanta na ziemiach polskich !*


a0

   Pierwsza grupa amerykańskich żołnierzy jest już w Polsce. 250 Amerykanów przybyło dzisiaj na lotnisko we Wrocławiu oraz na poligon koło Żagania.

aa

      Dzisiaj, tuż przed godz. 15.00 na lotnisku Wrocław-Strachowice wylądował samolot z 250 amerykańskimi żołnierzami z bronią indywidualną. Transport nie obejmował ciężkiego sprzętu. Żołnierze zostali odprawieni na terminalu lotniczym.
Z kolei na facebookowym profilu amerykańskiej 3. Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej opublikowano fotografię żołnierzy, którzy autobusem dotarli na obozowisko Karliki na poligonie koło Żagania (woj. lubuskie).

CZYTAJ TAKŻE:

Amerykańska 3. Pancerna Brygadowa Grupa Bojowa z 4. Dywizji Piechoty będzie przebywać w Polsce w ramach dziewięciomiesięcznej zmiany. Realizują oni operację Atlantic Resolve, będącą realizacją programu zwiększenia amerykańskiej obecności w Europie.
Wczoraj w niemieckim porcie Bremerhaven rozpoczął się wyładunek ciężkiego sprzętu brygady, który zostanie przetrasportowany do Polski. Brygada ma liczyć 3,5 tys. ludzi, na jej wyposażeniu pozostaje 400 pojazdów gąsienicowych i ponad 900 kołowych, w tym 87 czołgów M1A2 Abrams, 18 samobieżnych haubic Paladin, 144 bojowe wozy piechoty Bradley i ponad 400 samochodów Humvee.
kresy.pl / interia.pl


* Tytuł oraz zdjęcia od redakcji TENETE TRADITIONES

OD REDAKCJI TENETE TRADITIONES24 lata temu, w 1993 roku obce wojsko – armia radziecka, ostatecznie opuściła Polskę. W tej chwili, w 2017 roku do Polski wkracza kolejna, obca armia, innego tym razem „wielkiego brata”… Oby udało nam się ich kiedyś stąd wypędzić!!!

a1 
Żródło: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2017/01/nie-dla-armii-jankeskiego-okupanta-na.html