Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

środa, 24 maja 2017

Francja: Kapitulacja Frontu Narodowego


      Przegrana Marine Le Pen w wyborach prezydenckich skłoniła francuski Front Narodowy do drastycznej rewizji własnego programu wyborczego przed wyborami parlamentarnymi, których pierwsza tura odbędzie się 11 czerwca.

– Nie będzie Frexitu. Wzięliśmy do serca to, co powiedzieli nam Francuzi. (…). Nadal uważam, że euro jest pod względem technicznym nie do utrzymania, ale nie ma sensu, byśmy się upierali. Odtąd będziemy dążyć do renegocjacji traktatów unijnych w celu odzyskania większej kontroli nad naszym budżetem i regulacjami w sektorze bankowym. – powiedział brytyjskiemu dziennikowi „The Telegraph” strateg ekonomiczny Frontu Narodowego, Bernard Monot.

Wyjście ze strefy euro, powrót do waluty narodowej i rozpisanie referendum w sprawie wyjścia Francji z Unii Europejskiej były sztandarowymi postulatami Marine Le Pen w kampanii prezydenckiej.
(Na podstawie PAP opracował A.D.)

Za:  http://xportal.pl/?p=29367

OD REDAKCJI: Kapitulacja republikańskiego Frontu Narodowego i jego liberalnej szefowej chciałoby się dodać.