Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

niedziela, 14 maja 2017

RCR Gliwice: Publiczny różaniec w 100. rocznicę objawień fatimskich

   
      W dniu 13 maja AD 2017 przedstawiciele RCR uczestniczyli w publicznym różańcu na gliwickim Rynku. Organizatorem modlitwy była Krucjata Młodych wraz z Fundacją Pro - Prawo do życia.

W dniu 5 maja 1917 roku, wobec bezskutecznych zabiegów papieża Benedykta XV wobec wojujących krajów o zakończenie wyniszczających nawzajem zmagań, Ojciec Św. wezwał cały katolicki świat do uciekania się w modlitwie do Matki Bożej o zawarcie pokoju! Matka Boża odpowiedziała już 13 maja, ukazując się trójce małych dzieci w Fatimie, wzywając do pokuty, do przemiany serc! O dziwo, świat posłuchał i zakończyła się wojna!

 Dziś, by ratować świat przed wzrastającym Bożym gniewem, trzecią, atomową wojną, zbiera się w całym świecie Błękitna Armia Matki Bożej Fatimskiej! Celem jest wynagrodzenie Bożemu i Niepokalanemu Sercu Marii za dziejące się zło, obudzenie śpiących katolików do powrotu na łono Kościoła, powszechne wezwanie do pokuty, poprawy życia, wiary w Boga itd.! Mamy być solą ziemi, światłością świata! Nie ma większego oddziaływania niż modlący się publiczne człowiek, tym bardziej w zgromadzeniu! 

Weź do ręki Różaniec, dołącz do nas!!!