Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

sobota, 6 maja 2017

WAŻNY KOMUNIKAT!

Zdjęcie użytkownika Jan Zbigniew Potocki.
Prezydent II RP Jan Zbigniew hrabia Potocki
        My, sympatycy i zwolennicy Prezydenta II RP Pana Jana Zbigniewa Potockiego mamy obawy co do jego życia! Istnieją w Polsce siły „elyt” politycznych, którym zaczyna osoba Pana Jana Zbigniewa Potockiego coraz to rosnącym poparciem Narodu przeszkadzać, gdyż boją się oni, że nie uda im się doprowadzić swoją niszczycielską polityką do całkowitego zniszczenia Polski i Narodu Polskiego, a w następstwie czego chcą utworzyć na naszej ziemi swoje upragnione POLIN, a z Polaków zrobić wyrobników/gojów. 

Śmiem twierdzić, że zaczynają myśleć, by Pana Jana uciszyć na zawsze, tak jak to było w przypadku śp. A. Leppera - zbyt dużo wiedział i zaczął o tym głośno mówić, więc starali się go ośmieszyć, a potem zamordowali go, pozorując SAMOBÓJSTWO! Nadmieniam, że ja i kilkadziesiąt innych osób mamy z Panem Prezydentem II RP nie tylko kontakt pisemny i wiemy, że cieszy się wspaniałym zdrowiem! 

Udostępniajcie proszę ten komunikat, niech dotrze do największej rzeszy ludzi! Polską nie rządzą Polacy z krwi i kości! A to, że myślą o tym i robi się gorąco wobec osoby Pana Prezydenta II RP, świadczy o tym, że COŚ JEST NA RZECZY, skoro się go boją!

(Źródło: facebook)