Cytaty

KONTRREWOLUCJA*MONARCHIA NARODOWA*KORPORACJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RCR - PRO FIDE, REGE ET PATRIA!


Si Deus Nobiscum quis contra nos - Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

UNIWERSALIZM KATOLICKI KONTRA ATEISTYCZNY GLOBALIZM


MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do obalenia obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny (będąc w rzeczywistości Kontrrewolucją)

WALCZYMY NAJPIERW O POLSKĘ WOLNĄ A PÓŹNIEJ WIELKĄ! Z BOGIEM ZA KRÓLA I OJCZYZNĘ!

niedziela, 21 maja 2017

USA: Obrona pomnika generała Lee


      W liczącym 40.000 mieszkańców mieście Charlottesville w stanie Wirginia na południu USA rada miejska większością 3 do 2 przegłosowała postanowienie o usunięciu pomnika generała Roberta Lee, bohatera wojny secesyjnej, z parku jego imienia. Nakazała również zmianę nazwy parku. Decyzja rady została zaskarżona w sądzie przez Stowarzyszenie Synów Weteranów Konfederacji i Fundację Pomnik.

13 maja pod pomnikiem generała rozpoczęła się demonstracja obrońców pomnika, którzy zgromadzili się w blasku pochodni. Po zaledwie 10 minutach demonstracja została rozpędzona przez policję. Burmistrz Charlottesville, Michael Singer z Partii Demokratycznej, obwieścił, że manifestacja pod pomnikiem „była przepełniona ignorancją, lub zaplanowana tak, by zastraszyć nasze społeczności mniejszościowe w sposób, jaki przywodzi na myśl czasy Ku Klux Klanu”.

Źródło: kresy.pl

Komentarz Redakcji: Na zdjęciu poniżej widzimy typowe przejawy rasistowskiej nienawiści do społeczności mniejszościowych, manifestowanej pod pomnikiem generała Lee w Charlottesville. Ignorancja i kołtuństwo lewaków nie znają granic. HERITAGE NOT HATE! (A.D.)