Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

czwartek, 25 maja 2017

W ramach przypomnienia: Od Pszczółki Mai do homoseksualistów

        Jeden z najbardziej znanych polskich muzyków poczuł się w obowiązku stanąć w obronie „ludzi LGBT”. Nie wiadomo co prawda przed czym konkretnie Zbigniew Wodecki broni homoseksualistów, ale oddał swą twarz Kampanii Przeciw Homofobii.

Zbigniew Wodecki to najnowszy „sojusznik osób LGBT”, który bierze udział w kampanii "Ramię w ramię po równość", organizowanej przez Kampanię przeciw Homofobii. W jej ramach opublikowano teraz fotografię, na której Wodecki występuje z tabliczką. A na niej napis: "Jestem sojusznikiem osób LGBT, bo chcę żyć w kraju, w którym moi homoseksualni przyjaciele nie są dyskryminowani. Bo niby dlaczego!".

- Chciałbym, żeby w naszym kraju było tak jak wtedy w tej Belgii, Szwajcarii czy Francji - podkreśla. Jak deklaruje, jest za wprowadzeniem w Polsce związków partnerskich.

Muzyk nie wyjaśnia oczywiście, w jaki sposób w kraju, w którym prezydentem Słupska na przykład zostaje osoba robiąca karierę na homoseksualnej dezorientacji, „osoby LGBT” miałyby być dyskryminowane.

- To jest mój akt sprzeciwu. Potępiam tych, którzy czepiają się osób homoseksualnych, do których ja nic nie mam. Sam na głowie mam ważniejsze sprawy niż to, z kim kto śpi w łóżku. Nie jestem sędzią - to Bóg stworzył ludzi. Znam wielu homoseksualistów, którzy są inteligentni, zdolni, dowcipni i osiągają sukcesy – w niezwykle erudycyjnej wypowiedzi stwierdził muzyk.

malk


OD REDAKCJI:  Piękny głos (potwierdzamy), dobry człowiek, jak wspominają jego znajomi. Ale czy to wystarczy, aby oglądać Boga? Teologia katolicka uczy, iż każdy bez wyjątku w chwili śmierci, kiedy tylko wyrazi prawdziwy żal za grzechy, może dostąpić wybaczenia przez Pana Boga swych niekatolickich zachowań i uczynków w swoim doczesnym życiu. Mamy nadzieję, iż Pan Zbigniew tej łaski dostąpił.