Cytaty

KONTRREWOLUCJA*MONARCHIA NARODOWA*KORPORACJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RCR - PRO FIDE, REGE ET PATRIA!


Si Deus Nobiscum quis contra nos - Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

UNIWERSALIZM KATOLICKI KONTRA ATEISTYCZNY GLOBALIZM


MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do obalenia obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny (będąc w rzeczywistości Kontrrewolucją)

WALCZYMY NAJPIERW O POLSKĘ WOLNĄ A PÓŹNIEJ WIELKĄ! Z BOGIEM ZA KRÓLA I OJCZYZNĘ!

sobota, 25 marca 2017

„To nie ćwiczenia, to misja wojskowa”. Wojska NATO wyruszają ku wschodniej granicy

„To nie ćwiczenia, to misja wojskowa”. Wojska NATO wyruszają ku wschodniej granicy Polski
Fot.www.do.wp.mil.pl / Wikimedia Commons

          W najbliższą sobotę w kierunku Polski wyruszy z Bawarii liczący prawie 1200 żołnierzy oddział wojsk NATO pod dowództwem Stevena Gventera. Od 1 kwietnia ich zadaniem będzie „ochrona wschodniej granicy Rzeczypospolitej”.

- To jest misja, a nie rozszerzone ćwiczenia. Naszym celem jest zniechęcanie do ataków na Polskę i kraje bałtyckie – powiedział pułkownik Gventera. Poinformował, że przemieszczający się żołnierze zostaną podzieleni na dwa konwoje. Pierwszy z nich przyjedzie do Polski przez wschodnie Niemcy, drugi - przez Czechy.

Uroczyste powitanie grupy bojowej NATO odbędzie się 13 kwietnia w miejscu jej stacjonowania, czyli Orzyszu. Swój udział w nim zapowiedzieli prezydent Andrzej Duda oraz amerykański generał Curtis Scaparrotti, naczelny dowódca sił NATO w Europie.

Wojska sojuszu północnoatlantyckiego będą stacjonować także na Litwie, Łotwie i w Estonii. „Na Litwie państwem ramowym są Niemcy, na Łotwie – Kanada, a w Estonii – Wielka Brytania. Państwo ramowe to takie, które dostarcza najwięcej żołnierzy i odpowiada za stworzenie grupy bojowej, czyli pozyskanie żołnierzy z innych krajów. Polska zasili batalion na Łotwie. Wszystkie mają być w pełnej gotowości bojowej do czerwca” - podaje „Rzeczpospolita”. 

Źródło: rp.pl


OD REDAKCJI: Teraz jak na dłoni widać, kto prze do wojny na Wschodzie.