Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

niedziela, 19 marca 2017

Znów spotkają się młodzi kontrrewolucjoniści. Można jeszcze dołączyć do uczestników


Znów spotkają się młodzi kontrrewolucjoniści. Można jeszcze dołączyć do uczestników
       Jeszcze przez kilka dni można zgłaszać się do udziału w tegorocznej edycji Otwartego Dnia Formacji Kontrrewolucyjnej. „Jeśli chcemy prawdziwie walczyć o cywilizację chrześcijańską, musimy ją najpierw pokochać. Żeby ją pokochać, musimy ją najpierw dogłębnie poznać” – tak do uczestnictwa zapraszają organizatorzy spotkania zaplanowanego na 25 marca.

Otwarty Dzień Formacji Kontrrewolucyjnej odbędzie się w Warszawie już po raz szósty. Będzie to jedna z niewielu okazji, by spotkać się w gronie młodych, otwartych, energicznych osób z całej Polski, których łączy przywiązanie do postaw i zasad katolickich oraz wola walki o cywilizację chrześcijańską w Polsce i świecie – zachęcają inicjatorzy przedsięwzięcia.

"Coroczne spotkanie daje uczestnikom możliwość nawiązania nowych kontaktów z działaczami społecznymi i tymi, którzy działalność taką pragną rozpocząć. W czasie takiego wydarzenia mamy możliwość pogłębienia swej formacji katolickiej i kontrrewolucyjnej oraz wymienienia się doświadczeniami naszej dotychczasowej pracy i wyciągnięcia wniosków na przyszłość, aby jeszcze aktywniej iść do walki z ogarniającą nas antychrześcijańską Rewolucją" – napisali organizatorzy.

ODFK to także szereg wystąpień zaproszonych prelegentów i gości, zarówno starszych i nobliwych, których rad słuchać powinniśmy ze szczególną uwagą jak i młodych – takich jak my, którzy pokazują nam jak możemy dziś odważnie stawiać światu czoła – czytamy na internetowej stronie wydarzenia.

Otwarty Dzień Formacji Kontrrewolucyjnej organizuje Krucjata Młodych, czyli grupa młodych katolików świeckich skupionych wokół Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi (więcej informacji znajdziesz na www.krucjata.org.pl). Zaproszenie skierowane jest do osób w wieku 18-30 lat – nie tylko dla członków i sympatyków Krucjaty Młodych, ale także dla tych, którzy kontaktu z Krucjatą jeszcze nie mieli, a aktywni są w innych środowiskach bądź chcą się dopiero zaangażować.

Tematem przewodnim tegorocznego ODFK jest „Wezwanie do Krucjaty XXI wieku!” Towarzyszyć mu będą wykłady i dyskusje dotyczące cywilizacji chrześcijańskiej.

Wyróżniającą się cechą Kościoła jest wytwarzanie chrześcijańskiej kultury i cywilizacji. A także rodzenie wszystkich swoich owoców w atmosferze społecznej w pełni katolickiej. Jeśli chcemy prawdziwie walczyć o cywilizację chrześcijańską, musimy ją najpierw pokochać. Żeby ją pokochać, musimy ją najpierw dogłębnie poznać.

Aby wziąć udział w VI Otwartym Dniu Formacji Kontrrewolucyjnej należy do 23 marca 2017 r. (włącznie) zarejestrować się poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się pod linkiem: http://kongres.krucjatamlodych.pl

Wpisowe na Otwarty Dzień Formacji Kontrrewolucyjnej wynosi jedynie 20 złotych (płatne na miejscu). Opłata obejmuje obiad i przerwy kawowe podczas wydarzenia.

Uwaga! Warunkiem udziału w powyższym wydarzeniu jest otrzymanie wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem dokonanej rejestracji.

Źródło: Krucjata Młodych / kongres.krucjatamlodych.pl
RoM